WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ruszyła petycja związana z Cyberpunk 2077

Spokojnie – nie chodzi o to, żeby z gry Cyberpunk 2077 zrobić wydmuszkę przez branie poprawki na każdy element, który może się komuś nie spodobać. Pamiętacie jeszcze pewnie problem z transwestytą, czy traktowaniem osób czarnoskórych w gangu Zwierząt z uprzedzeniami, w czego obronie stanął wreszcie Mike Pondsmith, traktując ostro komentujących. Tym razem mowa o czymś na wskroś pozytywnym. 

Czytaj też: Darmowa kolekcjonerka Cyberpunk 2077 dla krzykacza z E3

Osobiście na miejscu CD Projekt Red podziękowałbym pomysłodawcy i nie patrzył nawet na ilość podpisów pod tą petycją. Mowa bowiem o czymś naprawdę symbolicznym – dodaniu do Cyberpunka 2077 osiągnięcia You’re Breathtaking za ukończenie gry w stu procentach. Nawiązuje to do kultowej wypowiedzi Keanu Reevesa na scenie, który zareagował w świetny sposób na krzyk jednego z widzów, przyznając, że nie tylko produkcja Redów, ale też my wszyscy „jesteśmy zapierający dech w piersiach”.

Petycję znajdziecie pod tym linkiem i będziecie mogli dołączyć do prawie 30000 ludzi z całego świata (pewnie więcej, kiedy to czytacie). Jednak to nie jedyny pomysł fanów, którzy postanowili zorganizować pismo na tej samej stronie, aby dzień premiery Cyberpunka 2077 (16 kwietnia 2020 roku) uczynić dniem wolny od pracy i szkoły. Niestety ta druga petycja nie spotkała się z taką popularnością.

Czytaj też: Gość od „You are Breathtaking” nie przyjął kolekcjonerki Cyberpunka 2077

Źródło: Change