Pierwszy zwiastun The Witcher już wkrótce

Pierwszy zwiastun The Witcher już wkrótce
Pierwszy zwiastun The Witcher już wkrótce

Wczoraj Netflix niespodziewanie opublikował oficjalny plakat serialu Wiedźmin i zdjęcia najważniejszych postaci, a my zajęliśmy się wyjaśnieniami, dlaczego Geralt zgubił jeden z mieczy. Co tu dużo mówić, serial The Witcher budzi skrajne opinie, ale może po zwiastunie wszystkim przejdzie?

Czytaj też: Hybrydowy raytracing AMD ma przewyższać NVIDIA RTX

Wczorajsze informacje idealnie nakreślają drogę, jaką obierze serial. Pierwszy sezon zdecydowanie będzie skupiał się na Geralcie, Yennefer oraz Ciri, których „znaki” rozpoznawcze trafiły nawet do loga serialu. Zresztą, wiedzieliśmy o tym od dawna, bo oficjalny opis serialu The Witcher brzmi następująco:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Kiedy zwiastun The Witcher?

Netflix oznajmił dziś, że na pierwszy oficjalny zwiastun nie będziemy musieli długo czekać. Tak naprawdę dostaniemy go już wkrótce, bo 19 lipca, czyli na długo przed premierą serialu, który ma rozpocząć się (według przecieków) w okolicy 20 grudnia. Data premiery zwiastuna pokryje się bezpośrednio z wystąpieniem głównej obsady (Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan) oraz showrunnerki serialu podczas Comic Conu w San Diego.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 to nie jedyny cyberpunk w planach CD Projekt Red

Źródło: Netflix