Reklama
aplikuj.pl

Play ruszył z ofertą Internetu stacjonarnego

Play Internet stacjonarny

Niespodziewanie bez żadnych fajerwerków sieć Play wystartowała ze sprzedażą Internetu stacjonarnego Vectry. Do wyboru są trzy prędkości.

Ceny Internetu stacjonarnego w Play

Play oferuje dostęp do Internetu stacjonarnego w trzech wariantach prędkości:

  • do 150 Mb/s z wysyłaniem do 15 Mb/s – 50 zł miesięcznie,
  • do 300 Mb/s z wysyłaniem do 20 Mb/s – 60 zł miesięcznie,
  • do 600 Mb/s z wysyłaniem, do 30 Mb/s – 70 zł miesięcznie.

Ceny abonamentów są pomniejszone o 10 zł rabatów – po 5 zł za e-fakturę i zgody marketingowe. W każdej z nich obecna jest opłata aktywacyjna w kwocie 50 zł, a w zestawie dostępny jest router Wi-Fi. Umowy są zawierane na 24 miesiące.

Jeśli z oferty skorzystają obecni klienci Play, cena abonamentu za Internet będzie o 15 zł niższa. Czyli będzie kosztować odpowiednio – 35 zł, 45 zł lub 55 zł.

Czytaj też: Pięć ofert za 50 zł w Play

Router oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wi-Fi jest dwuzakresowe – 2,4 oraz 5 GHz i można do niego podłączyć maksymalnie 20 urządzeń.

W cenniku oferty testowej, która obowiązywała od marca, mamy informację, że w przypadku braku zwrotu modemu po rozwiązani umowy naliczana jest kara w wysokości 300 zł oraz 30 zł za brak zwrotu zasilacza do modemu.

Internet Vectry w technologii HFC

Play oferuje Internet firmy Vectra. Czyli wszędzie tam, że Vectra sięga swoim zasięgiem można skorzystać z oferty Fioletowych.

Oferowane łącze to HFC (ang. Hybrid fibre-coaxial). Oznacza to, że Internet jest dostarczany światłowodem, ale już do samego lokalu klienta biegnie kablem koncentrycznym.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News