WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Play otwiera punkty wsparcia dla klientów

Play przekształca swoje salony w punkty wsparcia dla klientów. To miejsce dla wszystkich osób, które nie mają możliwości zdalnego wykonania niezbędnych operacji na swoich numerach.

#OtwieramyPomagamy

Doładowanie konta, wymiana karty SIM, czy zapłacenie rachunku. W zasadzie dla większości z nas to prosta sprawa. Ale bywają osoby, które nie potrafią lub nie mają możliwości na zrobienie tego przez Internet. Pamiętając o tych osobach Play przekształcił część swoich salonów w specjalne punkty pomocy w ramach akcji #OtwieramyPomagamy.

Zobacz też: Reklama na ratunek Polsatu – 7 mln osób i 3 mln złotych

Akcję skomentował prezes Play Jean Marc Harion:

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu klientowi Play stałego kontaktu ze swoimi bliskimi. Wszyscy nasi pracownicy pozostają w pełnej mobilizacji, aby pozostać w kontakcie z klientami i zapewnić im ciągłość usług. Wspieramy potrzeby naszych klientów w zakresie zdalnej edukacji czy wysokiej jakości rozrywki, ale oni potrzebują także wsparcia w doładowaniu konta, przedłużeniu umowy, wydrukowaniu faktury czy wymianie telefonu. Zachęcamy wszystkich do pozostania w domu i kontaktu z nami za pośrednictwem aplikacji PLAY24 oraz serwisu play.pl, ale naszym obowiązkiem jest również wspieranie tych, którzy nie mają możliwości skorzystania ze zdalnej obsługi lub nie mogą rozwiązać problemu na odległość. Dlatego też przekształcamy nasze sklepy w Punkty Wsparcia Klienta, gdzie przestrzegamy wszelkich środków bezpieczeństwa, aby służyć naszym klientom w najbezpieczniejszych warunkach.

Specjalne punkty są otwierane m.in. w Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Tarnowie, Rzeszowie, Lubaniu. Pełna lista miejscowości pojawi się niedługo na stronie internetowej play.pl.

Kto może, niech wszystko robi zdalnie

Oczywiście każdy, kto tylko ma taką możliwość, powinien wszelkie operacje dotyczące numerów w Play realizować zdalnie. Przez aplikację Play24 lub telefonicznie pod numerem 790 500 500. Doładowania numerów można realizować również przez Play24 lub na stronie internetowej doladowania.play.pl.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News