WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Kupujesz smartfon, a Play płaci raty nawet przez 9 miesięcy

Play przygotował nową ofertę dla osób przenoszących numer. Wybierając wariant ze smartfonem operator pokrywa 6 lub nawet 9 rat.

Nowa oferta Play jest kierowana do osób, które chcą maksymalnie obniżyć koszty zakupu smartfonu. Dlatego też okres spłaty rat został wydłużony do 36 lub nawet 48 miesięcy.

W opcji bogatszej, w której Play bierze na siebie spłatę 9 rat przy wyborze smartfonu Samsunga lub Xiaomi, dostępne są oferty Play L oraz Play Homebox. Oba dają dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, telewizji Play Now z pakietem Bezpieczna Rodzina oraz serwisów Amazon Prime Video oraz Tidal przez 6 miesięcy. W Play L cena abonamentu to 75 zł i do wykorzystania mamy 70 GB Internetu, a Play Homebox kosztuje miesięcznie 85 zł i mamy dostęp do Internetu bez limitu danych. W obu przypadkach jest aktywny dostęp do sieci 5G, a okres spłaty smartfonu to 36 miesięcy.

W przypadku wyboru smartfonu innego niż Samsung i Xiaomi, Play bierze na siebie pierwszych 6 rat i ta promocja dotyczy wszystkich ofert – Play S, M, L oraz Homebox. Również w przypadku rat na 36 miesięcy.

Promocja obowiązuje również w ofertach biznesowych. W ofertach Biznes Box Pro i smartfonami Xiaomi i Samsunga darmowych jest 9 rat, a w pakietach Biznes Start, Biznes Box i Biznes Box Pro i zakupie smartfonu innej marki 6 rat.

Promocja rusza już dzisiaj, a od 11 września pojawi się nowa kampania reklamowa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News