Reklama
aplikuj.pl

Niewyobrażalnie dobry PlayStation Plus grudzień 2022!

playstation plus

Sony szykuje się do ujawnienia oferty PlayStation Plus na grudzień 2022. Tymczasem zestaw gier zdążył już wyciec i… szykujcie się na setki godzin zabawy w pięciu grach!

PlayStation Plus grudzień 2022 z kosmicznie dobrą ofertą

Jakie produkcje trafią do PlayStation Plus w grudniu 2022? Ponownie oferta została odkryta przed czasem i wiemy, że Sony szykuje zestaw pięciu gier. Oto one!

Mass Effect Edycja legendarna

Tylko jeden człowiek może ocalić ludzkość przed największym zagrożeniem, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. Powróć do legendy komandora Sheparda w cenionej trylogii Mass Effect dzięki Edycji Legendarnej gry Mass Effect. Obejmuje ona jednoosobową zawartość podstawową i ponad 40 DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, w tym promocyjne uzbrojenie, pancerze i pakiety, zremasterowane i zoptymalizowane do rozdzielczości Ultra HD 4K.

Czytaj też: Magazyn TIME spełnił marzenie twórców God of War Ragnarok

Mass Effect Edycja legendarna zawiera zawartość podstawową dla jednego gracza wszystkich trzech odsłon (Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3) oraz popularne dodatki fabularne dla jednego gracza: Zniszcz Niebo, Geneza, Zaeed – cena zemsty, Kasumi – skradzione wspomnienia, Kryjówka Handlarza Cieni, Pakiet Hefajstos, Nadzorca, Miejsce katastrofy Normandii, Przybycie, Geneza 2, Z prochów, Mass Effect 3: wersja rozszerzona, Lewiatan, Omega i Cytadela.

Biomutant

Biomutant to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów.

W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata – czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi?

Czytaj też: Ramattra z Overwatch 2 bez tajemnic

Divine Knockout

Nokautuj znajomych w tej trzecioosobowej bijatyce osadzonej w stylizowanym świecie bogów i mitologii. Niszcz przeciwników w trybach 3 na 3, takich jak King of the Hall i Oddball, lub wygrywaj zacięte pojedynki 1 na 1. Dodaj do listy życzeń!