Reklama
aplikuj.pl

Saints Row nie umiera. Plan naprawczy gotowy

saints row

Deweloperzy Saints Row przedstawili plany rozwoju produkcji. Duże płatne rozszerzenia, darmowe dodatki DLC, a także ważne aktualizacje zostaną opublikowane w tym roku.

Saints Row w naprawie

Deep Silver i Volition ogłaszają dziś, że Santo Ileso stanie się w nadchodzących miesiącach jeszcze większe dzięki trzem dużym dodatkom dla posiadaczy przepustki sezonowej, a także dostępnym dla wszystkich graczy dwóm nowym, darmowym dzielnicom, trzem pakietom usprawnień oraz zestawem przedmiotów dla postaci w stylu Dead Island 2.

Czytaj też: Steam przestanie działać na niektórych komputerach!

Pierwszy pojawi się zestaw Dead Island 2 i to już 11 kwietnia. Piekielne LA spotka się z Dziwnym Dzikim Zachodem w tym bezpłatnym pakiecie zainspirowanym nadchodzącą grą o zombie od Deep Silver. Gracze będą mogli ubrać swojego Szefa w przedmioty od lekkomyślnego antybohatera Jacoba lub błyskotliwej atletki Amy. Mogą też przerażać nową bronią, kroczyć z dumą za pomocą nowej emotki i przywoływać klimat plaży dzięki kultowej czapce z flamingiem i posągowi rekina w swojej siedzibie.

Co dalej z Saints Row?

Następna darmowa aktualizacja zaplanowana jest na maj. To Sunshine Springs, nowa dzielnica Santo Ileso, oraz zestaw zmian w rozgrywce (jak np. przerobiony system walki, tryb selfie i więcej) oraz poprawek. Tego samego dnia posiadacze przepustki sezonowej otrzymają The Heist & The Hazardous, trzy nowe misje na terenie Sunshine Springs, gdzie Święci dokonają szalonego skoku w ramach zemsty na zdradzieckim, znanym aktorze…

Kolejna zawartość do przepustki sezonowej wyjdzie w lipcu. Doc Ketchum’s Murder Circus to nowy tryb gry jednoosobowej, o którym, przynajmniej na razie, jeszcze nic więcej nie możemy powiedzieć, choć jesteśmy podekscytowani. Ponadto pojawią się wtedy kolejne bezpłatne aktualizacje jakości doświadczenia oraz nowe funkcje.

Czytaj też: Resident Evil 4 przestanie Wam mrugać w oczy na PlayStation 5

Wreszcie, w sierpniu pojawi się trzeci, ostatni i największy dodatek dla posiadaczy przepustki sezonowej. Śledź nasze kanały społecznościowe, aby uzyskać więcej informacji na ten temat bliżej premiery. Również w sierpniu pojawi się druga nowa dzielnica i aktualizacje jakości, bezpłatnie dla wszystkich graczy.

Wszystkie zestawy DLC z przepustki sezonowej będzie można kupić także osobno. Podstawowa gra Saints Row jest dostępna na platformach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC w polskiej wersji językowej z napisami.