Reklama
aplikuj.pl

Robin z Gotham Knights pokazuje co umie na nowym zwiastunie

gotham knights

Deweloperzy Gotham Knights zaprezentowali nowy materiał wideo, który przedstawia nam Robina w akcji. Czego dowiadujemy się o jednym z czterech bohaterów gry?

Robin bez Batmana w Gotham Knights?

Czy Robin może istnieć bez Batmana? Odpowiedź na to pytanie będzie musiał znaleźć Robin występujący w Gotham Knights. Premiera Rycerzy Gotham będzie miała miejsce 25 października 2022. W tytuł będzie można grać na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC. Gra nie będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 ani Xbox One.

Czytaj też: Kontynuacja Kingdom Come Deliverance pewna. Gra sprzedała się w milionach egzemplarzy

Gracze początkowo byli sceptycznie nastawieni do systemu walki z Gotham Knights, ale tym razem pojawia się sporo pozytywnych komentarzy na temat tego, jak walczy Robin. Choć produkcja dalej jest przez wielu zestawiana z serią Arkham, co nie ma najmniejszego sensu, to jednak z każdym materiałem wideo przekonanie graczy do gry zdaje się rosnąć.

Robin z Gotham Knights

Jaki będzie Robin z Rycerzy Gotham? Deweloperzy gry przygotowali oficjalny opis tej postaci, z którym możecie się zapoznać poniżej.

Tim Drake może i jest najmłodszym członkiem Batrodziny, ale jest też najmądrzejszy i nikt nie może mu dorównać w wyciąganiu logicznych wniosków. On naprawdę wierzy w misję Batmana. Nie z powodu swoich osobistych tragedii, ale z przekonania, że Gotham potrzebuje bohatera. Batman był jego mentorem, który uosabiał ideał człowieka, którym Tim chce kiedyś zostać.

Tim to doświadczony wojownik korzystający z rozkładanych pałek, wyszkolony w sztuce skradania się. Posiada też wiedzę i umiejętności z zakresu nauk behawiorystycznych oraz prowadzenia wojny psychologicznej, które pozwalają mu wykonać każdą misję.

Czytaj też: Nowe wieści o Horizon Call of the Mountain. Headset VR będzie wibrował!

Jako ciekawostkę warto dodać, że postaci już raz w przeszłości były opisywane, ale teraz deweloperzy przedstawiają nowe historie bohaterów. Być może ma to związek z kontrowersją wywołaną przez postać Batgirl, która według oryginalnego opisu wróciła do zdrowia (jeździła na wózku) dzięki treningowi, który nie miał prawa jej pomóc. Sprzeciw społeczności osób niepełnosprawnych sprawił, że deweloperzy pochylili się bliżej nad tematem osób, które przeszły rehabilitację tego typu i zmienili historię bohaterki. Po jakimś czasie ograniczono dostęp do opisów bohaterów gry.