Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus październik 2022 to trzy fantastyczne produkcje

playstation plus

Tym razem Sony postarało się jeszcze bardziej, niż zwykle! Jeśli czekaliście na październikowy PlayStation Plus licząc na choć jedną grę, która przyciągnie Was na kilka godzin to… doczekaliście się trzech.

Co w PlayStation Plus październik 2022?

Sony oficjalnie ogłosiło ofertę PlayStation Plus Essential październik 2022. Tytułami, które pojawią się w ofercie dla wszystkich posiadaczy abonamentu są:

Hot Wheels Unleashed | PS4, PS5

Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie! Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji. Trudniejsze wyzwania to większe zasługi. Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online.

Czytaj też: Overwatch 2 zmusi Was do podania numeru telefonu

Injustice 2 – PS4

Stwórz ostateczną wersję swoich ulubionych legend DC w INJUSTICE 2.

• KSZTAŁTUJE CIĘ KAŻDA WALKA: W każdym starciu zdobywasz wyposażenie umożliwiające dostosowanie i rozwój postaci.

• NOWE ZAGROŻENIE: Batman walczy z reżimem Supermana, ale pojawia się nowe niebezpieczeństwo, które może narazić na zagładę całą Ziemię.

• NAJLEPSZE, CO MA DO ZAOFEROWANIA DC: Wybieraj z największego wachlarza postaci DC i tocz olbrzymie walki w kultowych miejscach.

Superhot | PS4

Planuj swoje ruchy w nieokiełznanym chaosie. SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko ty i twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną. Wyrywaj broń pokonanym wrogom, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Polecam każdy tytuł z PlayStation Plus październik 2022!

Tym razem sam nie mam czego szukać w najnowszym PlayStation Plus, ponieważ każdą z tych gier zaliczyłem już dawno temu. To, co jednak mogę o tym powiedzieć, że każda z nich przyciągnie Was na długie godziny. Hot Wheels Unleashed zaskoczy Was swoją jakością i poziomem trudności, który zdecydowanie nie jest skierowany do najmłodszych.

Czytaj też: FIFA 23 porównana. Wersja pecetowa w końcu nie odstaje od reszty

Injustice 2 będzie idealną produkcją, którą ogracie wraz ze znajomymi na jednej kanapie. No i nie zapomnijcie sprawdzić trybu fabularnego gry, choć polecam wcześniej zapoznać się z historią z Injustice 1. Dla największych fanów DC warto również polecić komiksy Injustice. Koniecznie za to musicie sprawdzić Superhot od polskiego studia. Jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł – nastawcie się na zmianę myślenia tego, co wiecie o grach.