Plotka mówi, że serial Wiedźmin zostanie z nami na długo

Plotka mówi, że serial Wiedźmin zostanie z nami na długo
Plotka mówi, że serial Wiedźmin zostanie z nami na długo

Wygląda na to, że Netflix naprawdę wierzy w serial Wiedźmin (oryginalnie The Witcher), bo według poufnego raportu, obecny plan wytwórni opiewa na aż trzy sezony. To już dużo, jak na produkcje, która nawet nie zadebiutowała i nie zebrała ocen od społeczności oraz krytyków. Jednak Wiedźmin, to Wiedźmin – kult wokół gier komputerowych i książek może zrobić swoje.  

Czytaj też: Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Oczywiście to jedynie niczym niepotwierdzona informacja, w którą możemy, ale nie powinniśmy wierzyć w stu procentach. Pochodzi tak naprawdę z poniższego wpisu na twitterze i żadna ze stron go nie potwierdziła.

Warto przy tym przypomnieć, że wcześniej docierało do nas co nieco na temat drugiego sezonu The Witcher, choć mowa o tym samym źródle, które twierdziło tak już pół roku wcześniej. Jak pisaliśmy:

Według informacji pierwsze zdjęcia rozpoczną się albo w grudniu 2019 roku, albo w styczniu następnego. To z kolei sugeruje, że sezon 2 serialu Wiedźmin zostanie opublikowany pod koniec 2020 roku, lub w I kwartale 2021 roku. Ogłoszenie o oficjalnej dacie premiery prawdopodobnie nie nastąpi przed końcem roku.

Więcej szczegółów na temat serialu Wiedźmin poznamy już 19 lipca, kiedy to podczas imprezy Comic-Con Netflix ujawni kolejne szczegóły. Zapewne doczekamy się zwiastuna z zapowiedzią dokładnej daty premiery, więc może i dostaniemy co nieco informacji na temat dalszych planów?

Czytaj też: Miecze Geralta w serialu Wiedźmin są już wielką tajemnicą

Źródło: SegmentNext