Reklama

Plotkara – obsadzono już pierwszą rolę w kontynuacji serialu

Plotkara, Gossip Girl, Plotkara HBO Max, Plotkara kontynuacja, Emily Alyn Lind, Doktor Sen, HBO Max

Plotkara to jeden z popularniejszych młodzieżowych seriali, które powstały w pierwszej dekadzie XXI wieku. Teraz HBO Max szykuje kontynuację, znamy nawet pierwszą aktorkę, która pojawi się w obsadzie.

Plotkara to serial młodzieżowy emitowany w latach 2007-2012. Liczył sześć sezonów i skupiał się wokół mieszkającej i uczącej się na Upper East Side nowojorskiej młodzieży, najczęściej bogatej. Tytuł pochodził od pseudonimu tajemniczej blogerki, która w internecie opisywała wszystkie wydarzenia, a także zdradzała pikantne szczegóły z życia bohaterów. Fabuła skupiała się wokół Blair Waldorf, Sereny van der Woodsen, Chucka Bassa, Dana Humphreya i jego siostry Jenny. W serialu nie zabrakło dramatów, związków, rozstań i konfliktów wywoływanych przez różny stan majątkowy bohaterów.

Plotkara powstała na podstawie serii książek Cecily von Ziegesar. Akcja przygotowywanej przez HBO Max kontynuacji będzie działa się osiem lat po zakończeniu oryginalnej serii. Według informacji opowie o wpływie mediów społecznościowych, a także o tym, że w dzisiejszych czasach każdy może być taką Plotkarą. Nie wiadomo, czy podobnie jak w poprzedniej serii, będzie jedna osoba, która wcieli się w tytułową rolę. Jeśli tak, to liczę, że zostanie to poprowadzone o wiele lepiej.

Pierwszą aktorką, która znalazła się w obsadzie nowej Plotkary jest Emily Alyn Lind, którą wielu może kojarzyć z roli Wężowej Andi w Doktorze Sen. Wiadomo też, w kogo się w cieli. Jej bohaterka ma na imię Audrey i od kilku lat jest w stałym związku, choć powoli pragnie czegoś więcej. Joshua Safran, jeden z twórców oryginału, zajmie się scenariuszem. Zaś na stanowisku producenta znalazł się Josh Schwartz.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa Plotkara znajdzie się na HBO Max. Na razie zamówiono 10 odcinków.