Reklama

Plus Światłowód dostępny także na infrastrukturze Inea i Nexera

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa Plus Światłowód będzie miał większą dostępność dzięki wykorzystaniu infrastruktury należącej do Inei Fiberhost i Nexery. W rzeczywistości zasięg obejmie przeszło 3 tysięcy miejscowości z 10 województw.

Plus Światłowód z większa dostępnością

Do tej pory Plus dostarczał swój internet światłowodowy wykorzystując łącza Orange i Netii. Teraz jednak, dzięki możliwości korzystania z udostępnionej infrastruktury należącej do Inei Fiberhost i Nexery, ze światłowodu Plusa skorzystają też gospodarstwa domowe leżące w zasięgu tych sieci. Powyższe sieci powstały w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. jego celem jest eliminacja różnic w dostępnie do internetu szerokopasmowego.

Czytaj też: W sklepach Lidl znów znajdziemy ciekawą elektronikę. Sprawdźcie jaką
Czytaj też:
Kupując Huawei Watch Fit możesz za darmo zgarnąć wagę Huawei Scale 3

Plus dla swoich klientów przygotował 6 różnych ofert, oprócz światłowodu można skorzystać również z telewizji kablowej od Cyfrowego Polsatu.

Oferta Plus Światłowód:

  • Plus Światłowód z prędkością do 300 Mb/s w cenie 85 zł/mies. (75 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 600 Mb/s za 95 zł/mies. (85 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 1 Gb/s kosztuje 105 zł/ mies. (95 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.

Oferta Plus Światłowód w pakiecie z telewizją:

  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 300 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem S kosztuje 95 zł (85 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 600 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem M kosztuje 115 zł (105 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 1 Gb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem L kosztuje 155 zł (145 zł z rabatem smartDOM).

Dzięki wykorzystaniu nowej infrastruktury w zasięgu znajdzie się ponad 3 tysiące miejscowości z 10 województw: świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, gdzie dostawcą infrastruktury będzie Nexera oraz lubelskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, śląskiego i opolskiego, gdzie sieć szerokopasmową udostępnia Inea, a także kujawsko-pomorskiego i łódzkiego z dostępem do obu sieci.