Reklama
aplikuj.pl

Płyn do chłodnic Go Chiller od FlexeGRAPH zapewnia jeszcze niższe temperatury

Płyn do chłodnic Go Chiller, Go Chiller,

Firma FlexeGRAPH ujawniła właśnie swój nowy płyn do chłodnic Go Chiller, który stał się z miejsca produktem premium w jej ofercie. Został bowiem zaprojektowany, jako najlepszy płyn chłodzący do komputerów PC dla tych, którzy wymagają najwyższej wydajności.

Płyn do chłodnic Go Chiller

Przewodność cieplna płynu Go Chiller jest najwyższa dla komercyjnie dostępnego chłodziwa na całym rynku, a dzięki zastosowaniu opatentowanego połączenia nanomateriałów przewyższa w zastosowaniach chłodzących nawet wodę. Dzięki temu Go Chiller gwarantuje, że najlepiej poradzi sobie z odbieraniem temperatury ze rdzeni i rozpraszaniem jej w radiatorze.

Czytaj też: Płyty Asus Z490 przetestowane z procesorem Intel Rocket Lake
Czytaj też: Test myszki MSI Clutch GM41 Lightweight
Czytaj też: Chipsety Intel B460 i H410 bez wsparcia dla nowych procesorów

Ten płyn do chłodnic od FlexeGRAPH ma też bardzo niską lepkość, inhibitory korozji chroniące sprzęt, a także środki przeciwdrobnoustrojowe, zapobiegające rozwojowi biologicznemu (znamy przepadki, że w AIO coś urosło). Cechuje go również mniejsza podatność na pienienie się, co ułatwia napełnianie i ogranicza tworzenie się pęcherzyków w obiegu wodnym. Wyróżnia go też w zupełności czarny kolor.

Czytaj też: Kiedy dokładnie zadebiutuje RTX 3060?
Czytaj też: Białe wersje DDR4 XTREEM i SSD Delta Max od TeamGroup
Czytaj też:
Szalenie mały dysk SSD. Oto Colorful SL500 Mini SSD

Go Chiller jest sprzedawany wyłącznie na stronie producenta za około 145 zł w formie koncentratu i już wcześniej rozcieńczonego płynu i może zostać wysłany do nas, Europejczyków, za dodatkową opłatą.