WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Podsumowanie Dnia – Gry [14.01.2020]

Podsumowanie Dnia – Gry [14.01.2020]

W dzisiejszym podsumowaniu dnia z kategorii gier czekają na Was nowe zwiastuny, ranking sprzedaży, zapowiedź nowych hirosków oraz polityk, która uwielbia cosplay. A na koniec podsumowanie roku od PlayStation.

Nemesis nadchodzi w remake’u Resident Evil 3

Resident Evil 3 Remake wygląda po prostu rewelacyjnie. Capcom ma silnik graficzny, który powinien starczyć jeszcze na przyszłą generację konsol, bo to co teraz prezentuje jest graficzną czołówką. Zobaczcie zatem, jak prezentuje się nowy Nemesis w zwiastunie gry.

Zwiastun Doom Eternal pokazuje dokładnie to czego się można spodziewać

Krew, flaki, piekło. Nie wiem jak inaczej najprościej opisać nadchodzącego Doom Eternal. Przyznam się Wam, że odsłona gry z 2016 roku mi nie podeszła. Ciekawe, czy Eternal mnie nie wynudzi.

Sprzedaż gier w Polsce

Otrzymaliśmy nowy ranking sprzedaży gier w Polsce. Jakie gry kupowaliśmy od 31 grudnia do 6 stycznia? Na pewno wiele osób postanowiło wziąć udział w rajdach po bezdrożach, bo Dirt Rally 2.0 awansował z 72. pozycji na 10. miejsce.

Might & Magic: Chess Royale czyli… szachy na 100 osób?

Coraz większą popularnością cieszy się gatunek auto-battle. Ubisoft postanowił wskoczyć do tego powoli ruszającego pociągu i zaprezentował Might & Magic: Chess Royale. Co wyróżnia grę od konkurencji? W produkcji Ubi zmierzymy się z 99 innymi graczami. Każda wygrana spowoduje przeniesienie nas do kolejnego starcia. Tytuł zadebiutuje 30 stycznia na PC i mobilkach.

Polityk-cosplayerka wygrywa wybory

W wyborach w Tajpej zmierzyła się 27-letnia Lai Pin-yu oraz aktualny burmistrz 12 dystryktu Lee Yong-ping. Zdobyła ona o 2780 głosów więcej niż konkurent. Niektórzy zastanawiają się, czy sukces nie zapewnił jej międzyinnymi cosplay, w którym występowała podczas kampanii wyborczej w grudniu. Polityk w stroju Asuki z Neon Genesis Evangelion na pewno zwracała na siebie uwagę.

Podsumowanie roku PlayStation

PlayStation Polska udostępniło specjalną stronę, dzięki której dowiecie się ile godzin spędziliśmy w danych grach oraz masę innych informacji. Powiedziałbym Wam więcej, ale niestety wyniki w moim przypadku są całkowicie spartolone. Dowiedziałem się, że w tym roku najwięcej czasu spędziłem w InFamous 2. Przykro. Jeśli Wasze podsumowanie działa, to znajdziecie je w tym miejscu.