Reklama
aplikuj.pl

Pojawił się nowy zwiastun Gatewalkers

Gatewalkers, trailer Gatewalkers, gra Gatewalkers

Gatewalkers to kooperacyjna gra o przetrwaniu z elementami RPG. Gracz przemierza w niej różne światy w celu uratowania swojego. W sieci pojawił się nowy trailer tego tytułu.

Zwiastun to też okazja do ogłoszenia ważnej rzeczy – startuje nowa wersja alpha gry. Jest ona otwarta dla subskrybentów newslettera. Testy alpha odbędą się w dniach 26-29 marca i pomogą polskiemu studiu w dopracowaniu gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

W nowej wersji gracze będą mogli zobaczyć niepokazywaną wcześniej lodową krainę. Będzie też obecna nowa mechanika przetrwania, nowi przeciwnicy czy nowy boss. Został też położony większy nacisk na kooperację, która nie dotyczy już tylko walki, ale też przetrwania.

Andrzej Stroiński z A2 Softworks, mówi:

Kolejne testy alphy to dla nas ważny krok. Wciąż wiele poprawiamy i zmieniamy, a nie da się tego robić inaczej niż z udziałem tych najbardziej zainteresowanych, czyli graczy. Dziękujemy im za pomoc!

W alphie pojawi się też ekspedycja, którą będzie można ukończyć tylko we współpracy z innymi graczami. Nie zabraknie też większej ilości broni, ekwipunku czy przebudowanego drzewka postępu.

Czytaj też: Najciekawsze newsy – gry [24.03.2020]