Reklama

HyperX prezentuje Cloud Alpha S w wersji Blackout

Cloud Alpha S, Cloud Alpha S blackout, premiera Cloud Alpha S blackout

HyperX rozszerzył właśnie linię zestawów słuchawkowych Cloud Alpha S o nowy model. Jest to wersja Blackout, która zgodnie z nazwą jest oparta o czerń.

Słuchawki zapewniają odpowiedni dostosowany wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1. Nie zabrakło też możliwości regulacji dźwięku przestrzennego czy głośności mikrofonu. Słuchawki mają też mechaniczne suwaki do regulacji tonów niskich na trzech poziomach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Cloud Alpha S Blackout oferują wbudowaną technologię dwukomorową w celu oddzielenia tonów niskich od średnich i wysokich. Ma to zapewniać świetne wrażenia w grach.

Cloud Alpha S, Cloud Alpha S blackout, premiera Cloud Alpha S blackout

Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA, komentuje:

Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem linii słuchawek HyperX Cloud Alpha S o drugi wariant kolorystyczny. Oferujemy graczom większą możliwość personalizacji swojej rozgrywki dzięki wyposażeniu naszego zestawu słuchawkowego w oszałamiający dźwięk przestrzenny 7.1, zachowując jednocześnie komfort i styl charakterystyczny dla oryginalnego zestawu HyperX Cloud.

Kiedy słuchawki tarfią do sklepów? Ze względu na pandemię koronawirusa nie wiadomo. HyperX informuje, że wszystkie premiery oraz przesyłki mogą zostać opóźnione i firma na bieżąco dostosowuje się do sytuacji i stara się zapewnić pełną dostępność produktów na czas.

Czytaj też: ASRock ogłasza nowy BIOS dla RX 5600 XT