Reklama
aplikuj.pl

Pokaz PlayStation 5 nadchodzi

ps5, playstation 5, sony

Nowe informacje na temat tego, kiedy zobaczymy PlayStation 5! Jeden z dziennikarzy twierdzi, że zna miesiąc wydarzenia.

Sony dalej nie zdecydowało się na oficjalny pokaz kształtu konsoli. Do tego nie wiemy jak kontroler PS5, czyli DualSense wygląda z tyłu. Gry? Również nie wiemy nic o tytułach ekskluzywnych.

To wszystko miało się jednak zmienić już maju. Zdaniem dziennikarza Jeffa Grubba z VentureBeat – PlayStation 5 planowano ujawnić w przyszłym miesiącu. Co pokrzyżowało plany? Oczywiście, chodzi o koronawirusa.

Czytaj też: Bloodborne w 60 klatkach na sekundę nie ma sensu

Zdaniem Jeffa, Sony już wprowadziło zmiany do swojego kalendarza. Po pierwsze – konsola dalej ma zadebiutować pod koniec 2020 roku. Po drugie – przesunięcie premiery The Last of Us: Part 2 i Ghost of Tsushima również spowodowane jest opóźnieniem premiery wyglądu PlayStation 5.

Nowy pokaz PlayStation 5 ma zostać przygotowany na czerwiec 2020. To wtedy Sony pokaże swoje urządzenie. Oprócz tego istnieje też szansa na to, że zobaczymy jakieś teasery gier na przyszłą generację konsol. A co z PlayStation 4? Przed nami jeszcze premiery trzech tytułów ekskluzywnych. Oprócz wspomnianych wcześniej, zagramy jeszcze w Iron Man VR.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News