Pokażcie w końcu Snyder Cut, a nie tylko kolejne zdjęcie

Snyder Cut, Zack Snyder, Warner Bros, Superman, Aquaman, Wonder Woman, Liga Sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości Snyder Cut,

Pomimo klapy jaką była Liga Sprawiedliwości temat reżyserskiej wersji filmu wciąż wraca, a fani nadal chcą go obejrzeć. Zack Snyder umiejętnie podsyca zainteresowanie publikując co jakiś czas nowe zdjęcia.

Fani od wielu miesięcy walczą o dostęp do tak zwanego Snyder Cut, cyzli reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości. W trakcie prac nad filmem reżyser Zack Snyder musiał zrezygnować ze stanowiska ze względu na sprawy rodzinne. Na jego miejsce wszedł Joss Whedon, który wprowadził do pierwotnej wersji wiele zmian i kosztownych dokrętek. Te zmiany bardzo widać w finalnej wersji, co nie przypadło do gustu fanom Snydera, którzy za wszelką cenę chcą zobaczyć efekt pracy ich ulubionego reżysera.

Nie tylko fani, ale i gwiazdy Ligi Sprawiedliwości, nawołują do pokazania snyderowskiej wersji. Gal Gadot i Ben Affleck wspierają reżysera i popierają, by umożliwiono mu podzielenie się ze światem swoim filmem. Na razie jednak niewiele wskazuje na to, by to się udało. Kryzys w branży filmowej zmusza wytwórnie do zawieszenia prac na planach i odwoływania premier, a to stanowi obecnie coraz większy problem. Ogromne straty finansowe Warner Bros. na pewno nie przyczynią się do wypuszczenia Snyder Cut. Być może, gdyby Liga Sprawiedliwości nie okazała się taką finansową klapą, to żądania fanów już dawno zostałyby spełnione. Choć wersje reżyserskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, to raczej film z tak kiepskimi recenzjami nie przyciągnie do kin wielu ludzi.

Pozostaje nam więc tylko oglądanie kolejnych zdjęć wrzucanych do sieci przez Zacka Snydera. Najnowsze z nich przedstawia tytułowej piątce superbohaterów. Wonder Woman, Cyborg, Batman, Aquaman i Flash analizują jedną z projekcji Cyborga wyświetlanej na pokładzie Batwinga.

CZYTAJ TEŻ: Tego bohatera Gry o Tron z pewnością nie spodziewaliście się w Westworld

Zobaczcie też zdjęcia ze Snyder Cut, które reżyser pokazał do tej pory.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News