Reklama
aplikuj.pl

Polka w Battlefield 2042. Ewelina Lis rusza na front

battlefield 2042

Do Battlefield 2042 trafi wkrótce nowa postać. Według wycieku – będzie to Polka Ewelina Lis. Co jeszcze zmieni się wkrótce w grze? Dziś powinniśmy dowiedzieć się czegoś nowego!

Ewelina Lis w Battlefield 2042

Po wielu miesiącach naprawiania Battlefield 2042, DICE zamierza ruszyć z pierwszym sezonem gry. Jak się okazuje, do produkcji dodana zostanie nowa Specjalistka, czyli postać, w którą mogą wcielić się gracze. Pierwszą dodaną popremierowo osobą będzie Polka, którą poznamy wkrótce jako Ewelina Lis.

Oprócz tego, w grze pojawi się kilka nowych broni, które odblokujemy po osiągnięciu danego poziomu konta.

Czytaj też: Wyspa Grozy w Fallout 76. Co nowego w produkcji Bethesdy?

Fani pojazdów latających mogą za to liczyć na amerykański RAH-68 Huron oraz rosyjski YG-99 Hannibal.

To nie koniec rozwoju Battlefield 2042

Deweloperzy odpowiedzialni za grę nie poddają się i wprowadzają do produkcji dużo zmian, które będą z czasem udostępniane za pomocą aktualizacji.

Przed rozpoczęciem pierwszego sezonu skupialiśmy się na rozwiązaniu podstawowych problemów w naszej grze. Zadbanie o to, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z rozgrywki przed rozpoczęciem wprowadzania nowej zawartości, było dla nas niezwykle istotne. Wiemy, że była to długa i frustrująca droga, i choć mamy jeszcze wiele do zrobienia, to cieszymy się, że wielu z Was ma teraz lepsze wrażenia z rozgrywki.

Czytaj też: Deweloperzy The Elder Scrolls Online High Isle radzą co dziś robić w grze

Cztery główne obszary, na których aktualnie skupiają się twórcy to:

  • Mapy
  • Rozgrywki i tryby gry
  • Podstawowa rozgrywka
  • Nowa zawartość

Są to dość duże obszary gry i obejmują wiele szczegółowych zmian i dodatków. W zamieszczonym powyżej filmie Ryan i Lars opowiedzą Wam, na jakim etapie znajdują się obecnie prace naprawcze Battlefield 2042. Kiedy zmiany pojawią się w grze? Oficjalnie wiemy, że nowy sezon gry zostanie ujawniony jeszcze dzisiaj. Nieoficjalnie mówi się, że jego premiera powinna nastąpić 9 czerwca. To właśnie wraz z premierą sezonu 1. w przyszłym miesiącu pojawi się duża aktualizacja, która wprowadzi do gry nową zawartość.