Reklama
aplikuj.pl

Wyspa Grozy w Fallout 76. Co nowego w produkcji Bethesdy?

fallout 76

Bethesda przedstawiła plany dotyczące dalszego rozwoju swojej sieciowej produkcji. Dziewiąty sezon Fallouta 76 rozpoczyna się 14 czerwca. Poczytajcie o nowej planszy S.C.O.R.E., ulepszeniach Fallout 1st, nagrodach i nie tylko!

Fallout 76 i Wyspa Grozy

Bethesda wkrótce rozpocznie nową opowieść ze świata gry. Tym razem gracze usłyszą o Dread Island – Wyspie Grozy.

Po wyruszeniu na ambitny lot dookoła świata, rodzina Franklinów zyskała ogromną popularność. Niestety, potężny sztorm spowodował, że jej samolot rozbił się w nieznanym miejscu, zwanym przez miejscowych „Wyspą Grozy”. Wciąż zmieniające się otoczenie wyspy pełne jest ukrytych skarbów, starożytnych cywilizacji i cudów natury, czekających na odkrycie. Kryje się tam też wiele niebezpieczeństw – bezwzględni bandyci, dzikie bestie i furia samej natury zagrażają nawet najbardziej zaprawionym łowcom przygód, którzy zostaną wyrzuceni na brzeg Wyspy Grozy. Jedyni znani ocalali z tego nieszczęsnego lotu, Anna i Emilio Franklinowie, muszą zaufać „S-3RC”-owi, rodzinnemu szturmotronowi-ochroniarzowi.

Czytaj też: Luzik w Fortnite. Do gry trafia Darth Vader, Indiana Jones i Malik

Czy uda im się uciec z wyspy czy zostaną na niej na zawsze? Dowiecie się tego śledząc losy S-3RC-a oraz dzieci Franklinów w grze. Historię z Wyspy Grozy odkryjecie, awansując na zupełnie nowej planszy S.C.O.R.E.

Co nowego w Fallout 76?

Dziewiąty sezon Fallouta 76 rozpoczyna się od aktualizacji „Przetestuj swój metal”, która pojawi się już 14 czerwca. Następnie będziemy mogli rozpocząć wyprawę sezonową i zacząć zdobywać nagrody w grze, awansując na planszy S.C.O.R.E. „Serce ze stali – opowieść z Wyspy Grozy”. Oprócz nowego zestawu nagród za awansowanie, wprowadzone zostanie też kilka ulepszeń planszy S.C.O.R.E. dla posiadaczy Fallout 1st.

Czytaj też: Diablo Immortal w Call of Duty i innych grach

W tym sezonie, posiadacze Fallout 1st będą mogli awansować jeszcze szybciej i odbierać dodatkowe nagrody – jest to wynik ulepszeń, które wprowadzamy do planszy S.C.O.R.E.

  • Odblokowujcie premie S.C.O.R.E.: W 9. sezonie posiadacze Fallout 1st mogą awansować i odebrać trzy „premie S.C.O.R.E.”, które do końca sezonu zwiększają liczbę punktów S.C.O.R.E. zyskiwanych z wyzwań dziennych i tygodniowych. Osiągajcie rangi 15, 50 i 75, aby odblokować premie odpowiednio +5%, +10% i +10%, co w sumie da wam +25% dodatkowych punktów S.C.O.R.E.
    • Uwaga: Premie te liczą się do podstawowej nagrody S.C.O.R.E. w wyzwaniu. Nie sumują się z innymi efektami, takimi jak weekendy z podwójnymi punktami S.C.O.R.E.
    • Przykładowo, jeśli odblokowaliście wszystkie trzy premie S.C.O.R.E., a następnie zaliczyliście wyzwanie za 100 punktów S.C.O.R.E., zyskacie ich w sumie 125. Jeśli zaliczycie to samo wyzwanie podczas weekendu z podwójnymi punktami S.C.O.R.E., zdobędziecie podstawową wartość S.C.O.R.E. czyli 100, plus 100 w związku z wydarzeniem i 25 z premii, czyli w sumie 225 punktów S.C.O.R.E.
  • Zaliczajcie dodatkowe wyzwania: Dodatkowe wyzwania, które mogą zaliczać posiadacze Fallout 1st. Będą się one pojawiały w wyzwaniach dziennych i tygodniowych, z ikoną Fallout 1st, obok pozostałych pozycji w menu wyzwań.
  • Odbierajcie dodatkowe nagrody: Posiadacze Fallout 1st otrzymają w tym sezonie znacznie więcej dodatkowych nagród, a nawet skorzystają z nowego sposobu wyświetlania ich na planszy S.C.O.R.E. Od teraz ranga posiadająca dodatkową nagrodę dla posiadaczy Fallout 1st będzie oznaczona złotym pierścieniem wokół ikony rangi. Wystarczy najechać kursorem na tę rangę, aby wyświetlić obok siebie nagrody standardowe i Fallout 1st.