Reklama
aplikuj.pl

Polski język w Dead Space Remake lepszy, niż myślicie

dead space remake

Dead Space Remake może być jednym z hitów 2023 roku. Tytuł jest już dostępny na Steam i dzięki temu dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek na temat tej produkcji.

Dead Space Remake powraca

Klasyczny horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie przygotowanej przez Motive Studios, która oferuje jeszcze bardziej immersyjną rozrywkę. Dzięki mocy silnika Frostbite nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

Isaac Clark jest zwykłym technikiem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku kosmicznego USG Ishimura. Sprawy przybrały jednak tragiczny obrót. Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Czytaj też: Miasto Stali w Fallout 76 i plany na rozwój gry

Isaac, któremu teraz towarzyszą jedynie jego narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród nieprzyjaznych istot nazywanych „nekromorfami”, Isaac musi podjąć walkę o przetrwanie – nie tylko w obliczu coraz straszniejszych niebezpieczeństw na statku, ale też z powoli nadciągającym szaleństwem.

Wymagania sprzętowe i polski język Dead Space Remake

Co ciekawe, wszystkie przygody Isaaca będziemy mogli ogrywać w polskiej wersji językowej. Tytuł nie otrzyma jednak tylko napisów! Spodziewać powinniśmy się pełnego dubbingu, który zostanie stworzony specjalnie na potrzeby tej produkcji. Dead Space Remake to naprawdę duże przedsięwzięcie EA w kierunku gier dla pojedynczego gracza.

Czytaj też: Nadchodzi sześć produkcji Assassins Creed!

Deweloperzy przedstawili także pierwsze szczegóły na temat wymagań sprzętowych Dead Space Remake. Tytuł zadziała na Windows 10 i potrzebować będzie 8 GB RAMu. Do zagrania w minimalnych detalach potrzebny będzie procesor Ryzen 5 2600x lub Core i5 8600. Do włączenia gry w zalecanych ustawieniach wymagane będzie posiadanie procesora Ryzen 5 5600X lub Core i5 11600K.