Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi sześć produkcji Assassins Creed!

assassins creed

Ubisoft podczas nadchodzącej transmisji sieciowej ma zaprezentować Assassins Creed Mirage. Jak się jednak okazuje – tak naprawdę może pojawić się nawet sześć produkcji!

Mało Wam Assassins Creed?

Zapewne niektórzy już po samym tytule wpisu złapali się za głowę. Assassins Creed był ogrywany przez masę graczy, więc każdy ma coś do powiedzenia na temat tej serii. Jedni chcą RPG, inni powrotu do większego nacisku na parkour. Jedni nie mogą się doczekać wątku współczesności, a Ci co nie grali w każdą grę, już dawno się w nim pogubili.

Czytaj też: Miasto Stali w Fallout 76 i plany na rozwój gry

Jako, iż Assassins Creed to moja ulubiona seria gier, to zapewne domyślacie się, że informacje, które zaraz usłyszycie sprawiły, że może serce zaczęło bić szybciej – i będzie biło bez przerwy przez nastepne kilka lat.

Nadchodzące projekty Assassins Creed

Tom Henderson podzielił się informacjami, które już nawet krążą też wśród polskich dziennikarzy – Ubisoft pracuje nad kilkoma grami Assassins Creed i możliwe, że większość z nich zobaczymy w tę niedzielę. Co zamierza pokazać Ubi?

Pierwszy tytuł to oczywiście Assassins Creed Mirage. Tytuł został już ujawniony w mediach społecznościowych Ubisoftu i wiemy, że prawdopodobnie zabierze nas on do Bagdadu. Premiera Mirage nastąpi w 2023 roku. Kolejnym tytułem jest Assassins Creed Project Red. Ta produkcja będzie już częścią Assassins Creed Inifnity (większej usługi, spajającej kolejne części gry, oferując masę contentu dla największych fanów). Project Red zabierze nas do… Japonii! Wielce wyczekiwany setting świata zatem w końcu pojawi się w grze. Domniemana data premiery to 2024 rok.

Czytaj też: The Division Heartland wyciekło przez… Ubisoft

To jednak nie koniec. Assassins Creed Project Hexe to produkcja datowana na 2026 rok i w tym przypadku udamy się do szesnastowiecznej Europy Środkowej. Produkcja ma być w jakiś sposób dojrzalsza od poprzedników, a historia skupi się na wiedźmach.

Oprócz tego powinniśmy zobaczyć Assassins Creed Project Jade czy mobilną odsłonę serii, która przedstawi opowieść w Chinach. Mało? Ubisoft pracuje także nad Assassins Creed Project Nexus czyli grą przeznaczoną na headsety wirtualnej rzeczywistości. W tym przypadku nie ma jednak pewności, że gra zostanie pokazana w tę niedzielę. Wisienką na torcie pozostaje zatem zaprezentowanie ostatniego dodatku do Assassins Creed Valhalla.