Reklama
poradnik świąeczny 2020 htc

Poradnik świąteczny 2020 – HTC

Akcja partnerska

Jednym z najoryginalniejszych prezentów świątecznych będą niewątpliwie gogle VR, które pozwolą nam zapomnieć o szarej rzeczywistości. Kilka świetnych zestawów ma w swojej ofercie firma HTC, która jest liderem technologii VR. O który model poprosić pod choinkę?

Gogle VR to świetny prezent pod choinkę. Jest niezwykle praktyczny, bo gwarantuje znakomitą rozrywkę (gry) i oferuje potężne walory edukacyjne. To sprzęt na lata, bo nawet kupiony nastolatkowi przyda się na studiach. Wybierając zestaw do VR-u warto skupić się na sprzętach firmy HTC.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

HTC VIVE Cosmos

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

Skoro świat za oknem wygląda tak nieciekawie, to może by tak okres świąt Bożego Narodzenia spędzić w wirtualnej rzeczywistości? Jednymi z najpopularniejszych zestawów VR HTC są gogle VIVE Cosmos, które wyróżnia rozdzielczość aż 2880 x 1770 pikseli (1440 x 1700 pikseli na każde oko). To aż o 88% więcej w porównaniu do pierwszych gogli HTC VIVE.

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

Użytkownik zyskuje znacznie większy obszar poruszania się dzięki zestawowi aż 6 kamer śledzących ruch. Gogle VIVE Cosmos są niezwykle wygodne dzięki lepszej wentylacji frontowej oraz podnoszonego przedniego panelu. Zestaw VIVE Cosmos jest gotowy do zabawy niemal natychmiast po wyciągnięciu z pudełka, nie trzeba nic instalować i konfigurować.

Czytaj też: HTC Vive Cosmos i Vive Cosmos Elite – przyglądamy się zestawom VR

HTC VIVE Cosmos Elite

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

HTC VIVE Cosmos Elite to pierwszy na świecie system VR o konstrukcji modułowej, która zaprojektowana została z myślą o przyszłych akcesoriach. Gogle VIVE Cosmos Elite mają podwójny 3,4-calowy ekran o łącznej rozdzielczości 2880 x 1770 pikseli, co daje 1400 x 1700 pikseli na każde oko. Precyzyjne śledzenie ruchów jest możliwe za pomocą systemu SteamVR oraz zaawansowanych kontrolerów.

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

Samo użytkowanie gogli VIVE Cosmos Elite jest wygodne dzięki specjalnej konstrukcji typu flip-up. Zestaw VIVE Cosmos Elite jest wyposażone w zintegrowane słuchawki nauszne, które gwarantują doskonały dźwięk stereo.

Czytaj też: Test zestawów HTC Vive Cosmos i Cosmos Elite

HTC VIVE Focus Plus

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

HTC VIVE Focus Plus to gogle VR dedykowane do rozwiązań biznesowych. Zaprojektowano je z myślą o komforcie użytkownika, mobilności oraz łatwemu wdrażaniu w firmach. Dzięki ergonomicznemu designowi spełniają wymagania ponad 95% użytkowników. Łatwy w czyszczeniu, syntetyczny materiał idealnie sprawdzi się w przypadku częstego korzystania. Gogle dopasowane są do różnych rodzajów wzroku i można z nich korzystać w okularach.

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

Gogle wyróżnia wysoka rozdzielczość obrazu – 615ppi. Nadają się do szkoleń, prezentacji i konferencji online. 6-osiowe kontrolery mają szeroki zakres zastosowań – są gotowe do działania zaraz po wyjęciu z pudełka.

HTC Desire 20 pro

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

Pod choinkę warto także poprosić o nowego smartfona. Doskonałą propozycją jest HTC Desire 20 Pro, wyposażony w pięć profesjonalnych obiektywów, które pozwolą na robienie ponadprzeciętnych zdjęć. Desire 20 pro ma 6,5-calowy ekran zajmujący aż 90,5% powierzchni przodu obudowy i baterię o pojemności 5000 mAh. Technologia Quickcharge 3.0 da możliwość ponownego naładowania baterii w błyskawicznym tempie.

Poradnik świąteczny 2020 - HTC

HTC Desire 20 pro jest zgrabny, kompaktowy i dobrze wyposażony. Dzięki łączności NFC pozwala na dokonywanie płatności mobilnych. To świetny smartfon z Androidem na pokładzie dostępny w dobrej cenie. Zdecydowanie warto zainteresować nim naszego prywatnego Świętego Mikołaja.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020