WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Porównanie graficzne Cyberpunk 2077. W końcu nie zepsuto grafiki

Cyberpunk 2077 jest jedną z tych produkcji, o którą bano się, iż na premierę będzie wyglądała znacznie gorzej. CD Projekt RED ulepszyło jednak tytuł.

Na początku aktualnej generacji konsol wiele gier było krytykowanych za to jak wyglądają. Pierwsze materiały wideo z produkcji przeznaczonych na PlayStation 4 czy Xbox One zapowiadały prześliczną grafikę, której nigdy nie otrzymaliśmy.

Oberwało się między innymi CD Projekt RED za Wiedźmina 3: Dziki Gon czy Ubisoftowi za Watch_Dogs. Ciężko tutaj jednak nie bronić deweloperów jeśli wszyscy zgodnie twierdzą, że nie spodziewali się, iż PlayStation 4 czy Xbox One będą na premierę słabsze od wcale nie najlepszych komputerów. Nie spodziewano się zaprezentowanej specyfikacji, a i gracze też napalali się na 4K.

Czytaj też: Szokująco tani Xbox Series S w dokumentach Microsoftu

CD Projekt RED podszedł tym razem do tematu wyglądu gry na spokojnie. Pokazano specjalnie przygotowany build, który już w 2018 robił wrażenie grafiką, ale nie wyciskał wszystkich soków z tego co może dokonać autorski silnik graficzny. Dzięki temu, aktualnie prezentowane materiały wyglądają lepiej niż kiedykolwiek! Zobaczcie porównanie wideo.

Wersja gry pochodząca z 2018 roku była też specjalnie przygotowanym etapem produkcji. Cyberpunk 2077 nie był jeszcze wtedy skończony i deweloperzy postanowili dopracować na ile się da fragmenty zaprezentowane graczom, aby mogli zobaczyć jak tytuł będzie prawdopodobnie wyglądać. Gdy mogli potem już spokojnie pracować nad grą – produkcja wypiękniała.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News