Reklama
aplikuj.pl

Porsche Taycan Cross Turismo na nowych zdjęciach przed premierą

Porsche Taycan Cross Turismo prototyp testy

Wyjątkowy elektryczny Taycan położył podwaliny pod elektryczną przyszłość Porsche, której kolejnym rozdziałem będzie dostrzeżony po raz kolejny w testach Taycan Cross Turismo.

Testy Taycan Cross Turismo

W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie mieliśmy okazję oglądać prototyp „Taycana kombi” w postaci wersji Cross Turismo, którą ujawniono w formie konceptu przed dwoma laty. Ten bardziej rodzinny Taycan przejawia swój nowy charakter tylko na tyle, bo z przodu wygląda ciągle tak, jak jego starszy brat sedan.

Najnowsze zdjęcia Taycan Cross Turismo przed premierą przedstawiają to elektryczne kombi z kolejną utratą kamuflażu, dzięki czemu teraz możemy zobaczyć tylne światła bez fałszywych naklejek.

Przedłużony dach i zmienioną sekcję bagażnika widzieliśmy bowiem już przy pierwszych zdjęciach, ale teraz dostrzegliśmy też sportowy, ale nieco stonowany dyfuzor.

Po stronie wydajności nie liczymy na nic nowego, bo zapewne te elektryczne modele otrzymają traktowanie 4S, Turbo oraz Turbo S, w których moc wyjściowa waha się od 530 do 761 KM, a napęd AWD jest standardem.

Kiedy premiera Taycan Cross Turismo?

Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

Taycan kombi powinien tym samym skorzystać z odświeżenia sedana sprzed kilku tygodni. Zobaczymy go jeszcze w tym roku, a na debiut rynkowy poczekamy przynajmniej rok.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News