Reklama
aplikuj.pl

Poszukiwania skarbów w Red Dead Online trwają!

red dead online

Odszukajcie skarby w Red Dead Online, żeby zdobyć premie i nagrody dla kolekcjonerów. Zdobądźcie dodatkowe RDO$ i PD za sprzedaż zestawów kolekcjonerskich i cotygodniowych kolekcji, odbierzcie prezenty wielkanocne i nie tylko.

Skarby czekają na odkrycie w Red Dead Online

Wskoczcie na konia, otwórzcie mapę i ruszcie na szlak, żeby odkryć w tym miesiącu cenne skarby w Red Dead Online. Wszyscy kolekcjonerzy mogą zarobić dodatkowy grosz na przeróżnych zajęciach, w tym kompletowaniu i sprzedawaniu zestawów kolekcjonera, odkrywaniu przedmiotów kolekcjonerskich oraz rywalizowaniu w wydarzeniu gry swobodnej Jajo kondora.

2X RDO$ I PD ZA SPRZEDAŻ ZESTAWÓW KOLEKCJONERSKICH, COTYGODNIOWEJ KOLEKCJI I WYDARZENIE GRY SWOBODNEJ JAJO KONDORA

Zapełnijcie swoją torbę kolekcjonera i sprzedajcie Madame Nazar kompletne zestawy kolekcjonera, żeby zdobyć 2x RDO$ i PD. Odszukajcie i dostarczcie w tym miesiącu wszystkie elementy cotygodniowej kolekcji, żeby zdobyć podwójne nagrody.

Czytaj też: Kroniki Myrtany będą jeszcze lepsze! Masa nowej zawartości

Miejcie też oczy dookoła głowy i pędźcie co tchu, żeby zdobyć drogocenne jajo w ramach wydarzenia w grze swobodnej Jajo kondora. Kolekcjonerzy powinni wypatrywać zaproszenia w grze swobodnej, żeby wziąć udział w rywalizacji. Jeśli zdobędziecie jajo, w tym miesiącu Madame Nazar wypłaci wam za nie podwójną nagrodę.

Ukończenie trybu Jajo kondora w tym miesiącu zapewni też w nagrodę mapę skarbów kolekcjonera prowadzącą do ptasich jaj, która idealnie pasuje do tej rywalizacji.

3X PD ROLI ZA ZNAJDOWANIE PRZEDMIOTÓW KOLEKCJONERSKICH

Awansujcie dzięki potrójnym PD roli za znajdowanie w tym miesiącu przedmiotów kolekcjonerskich. Wisienką na torcie są też rzadkie ubrania, które dostaniecie w nagrodę za swój wysiłek (wszystkie nagrody zostaną przekazane w ciągu 72 godzin od ukończenia zadania):

  • Odkryjcie tajemnice przeszłości, znajdując co najmniej trzy skamieliny w dowolnym tygodniu tego miesiąca, żeby zdobyć beżowy kapelusz Lister.
  • Odszukajcie co najmniej trzy przedmioty kolekcjonerskie w dowolnym tygodniu tego miesiąca, żeby otrzymać oliwkową wzorzystą chustę.
  • Wykażcie się determinacją i przez trzy dni pod rząd ukończcie wyzwania dnia kolekcjonera, żeby otrzymać szaro-czarny płaszcz Blackgrave.

Czytaj też: PlayStation Vita 2 nadchodzi?

PODWÓJNE NAGRODY ZA OKAZJĘ KRWAWEJ FORSY – SZMARAGD COVINGTONÓW

Bandyci szukający dla siebie wyzwania mogą zebrać bandę i spróbować swoich sił podczas Okazji Krwawej forsy – Szmaragd Covingtonów, która teraz zapewnia 2x więcej RDO$, PD i złota za kradzież drogocennego klejnotu senatora Ricarda z Saint Denis.

Jeśli chcecie rozpocząć zabawę w ramach Krwawej forsy, powinniście odwiedzić Guido Martellego w Saint Denis, żeby dowiedzieć się więcej o Zleceniach i Okazjach.