WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Potwierdzono obsadę The Eternals. Kiedy premiera?

Kevin Feige oficjalnie ogłosił obsadę kolejnego filmu wchodzącego w skład Marvel Cinematic Universe. Chodzi oczywiście o The Eternals. Czy na liście znalazły się nazwiska, których nie słyszeliśmy we wcześniejszych plotkach?

Czytaj też: Zobaczcie pierwszy teaser serialu Wiedźmin!

Podczas Sand Diego Comic-Con prezes Marvel Studios, Kevin Feige, wyszedł na scenę by oficjalnie ogłosić czwartą fazę MCU. Jednocześnie potwierdzono obsadę The Eternals i wygląda na to, że to właśnie na tej produkcji skupią się najbardziej, bo film ma wejść do kin już w przyszłym roku.

Kto wchodzi w skład nowej drużyny superbohaterów?

Angelina Jolie – Thena

Richard Madden – Ikaris

 Kumail Nanjiani – Kingo

 Lauren Ridloff – Makkari

Brian Tyree Henry – Phastos

 Salma Hayek – Ajak

 Lia McHugh – Sprite

 Don Lee – Gilgamesh

Na razie nie wiadomo, czy spełnią się pogłoski i w filmie zadebiutuje homoseksualny superbohater. Do tej pory w MCU nie mieliśmy żadnej postaci, która otwarcie manifestowałaby swoją odmienność seksualną i środowiska LGBTQ+ z pewnością ucieszyłyby się mając „swojego” herosa. Możliwe, że gdy ruszą prace na planie dowiemy się więcej szczegółów na ten temat.

Za scenariusz odpowiadają Matthew i Ryana Firpo, zaś za kamera stanie Chloé Zhao. Produkcja ma ruszyć jeszcze w tym roku, gdyż światową premierę zaplanowano na 6 listopada 2020 roku.

Czytaj też: Avengers: Endgame zdetronizował Avatara!

Źródło: Collider