Reklama
aplikuj.pl

PowerWash Simulator ma polską konkurencję?

powerwash simulator

PowerWash Simulator podbił serca graczy w 2022 roku. Być może społeczność gry zainteresuje się w takim razie Pool Cleaning Simulator od polskiej ekipy?

PowerWash Simulator to rewelacyjna produkcja

Symulatory dalej rosną w siłę, a autorzy tego typu produkcji mają coraz większe budżety na ulepszanie swoich gier. Dzięki temu każdy kolejny tytuł może nas zaskoczyć swoją innowacyjnością. W 2022 roku PowerWash Simulator podbił serca graczy. Tytuł został wydany przez (i tu się możecie zdziwić) Square Enix. Dziś gra może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi ocenami na Steam. Wszystkie recenzje graczy to 97 procent pozytywnych opinii. Ostatnie recenzje z 30 dni to już za to 99 procent zadowolonych z produkcji graczy!

Czytaj też: Assassins Creed Jade wyciekło i wszyscy w szoku, jak wyglądają teraz gry mobilne

Tytułowi dodatkowo pomogło pojawienie się w Xbox Game Pass, dzięki czemu z produkcją zapoznało się sporo konsolowych graczy posiadających Xboxa. Tytuł porusza tak uniwersalny temat, a do tego jest tak zaskakująco przyjemny, że cała fala nowych graczy sprawiła, iż tytuł stał się przez jakiś czas viralem.

Czas na Pool Cleaning Simulator?

W 2023 premierę za to ma mieć polska produkcja o zbliżonym temacie. Ciekawe, czy uda się dorównać popularnością hitowi Square Enix?

Czytaj też: Moderzy już upiększają nowego Wiedźmin 3, a mi się dopiero udało włączyć grę z błędem

Baseny w luksusowych dzielnicach, pływalnie miejskie, jacuzzi po udanej imprezie, mini brodzik dla dzieci czy zapomniany basen w opuszczonym ogrodzie – czekają na Ciebie i Twój sprzęt. Wykorzystaj najnowsze technologie, ale i stare sprawdzone narzędzia. W tej pracy bez łopaty, szczotki czy gąbki się nie obejdzie.

Pool Cleaning Simulator to jedyny w swoim rodzaju sposób aby zostać pogromcą basenowych potworów – w przenośni, ale i dosłownie! Pozbądź się z basenu nieproszonych gości – coś zalęgło się w basenie klienta? Łap za siatkę i znajdź im nowy dom, chociaż w niektórych przypadkach siatka może nie wystarczyć.

Podnoś swoją renomę, odblokuj dostęp do coraz lepszego sprzętu. Zaplanuj swoją listę zleceń w zależności czy zależy Ci na większej ilości szybkich zadań takich jak wymiana filtra w jacuzzi lub umycie posadzki czy może wolisz poświęcić się grubszym problemom, które trzeba rozłożyć na kilka dni.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, a to, że dzięki podjętym działaniom na Twoich oczach znikają błoto, szlam i glony sprawia Ci przyjemność, to Pool Cleaning jest dla Ciebie! Rozsiądź się wygodnie, zrelaksuj i czerp czystą satysfakcje z każdym kawałkiem wyczyszczonej powierzchni.