Powitajmy telewizory The Frame 2021

Powitajmy telewizory The Frame 2021

The Frame 2021, czyli najnowsza linia tych niezwykłych telewizorów Samsunga debiutuje w Polsce. Sprawdźmy, jak bardzo możemy dostosować te urządzenie pod nasz gust.

The Frame 2021 będzie jeszcze bardziej w Twoim stylu

Jeśli zależy Wam, by telewizor był również świetnym dodatkiem do wnętrza, który przyciąga uwagę gości powinniście zastanowić się nad linią The Frame od Samsunga, zwłaszcza nad modelami tegorocznymi. The Frame łączy w sobie technologię, świetny design i sztukę, czyli elementy, których raczej nie spotkamy w zwyczajnych telewizorach.

Z technicznych rzeczy warto wiedzieć, że w The frame zastosowano technologię QLED ze 100% Zatężeniem Kolorów, skalowanie 4K i podświetlenie Dual LED. Ekran jest aż od 46 procent smuklejszy od poprzednich modeli. Kupić go można w sześciu wariantach wielkości ekranu – 32/43/50/55/65/75 cali, przy czym warto pamiętać, że wersja 32 cale ma rozdzielczość jedynie FHD (1920 x 1080) i HDR, nie ma też kilku innych funkcji, które są już dostępne w większych modelach.

Czytaj też: Kolejna promocja Samsunga – telewizory Neo QLED i QLED z soundbarem w zestawie

Dlaczego The Frame jest takie wyjątkowe?

The Frame 2021 to linia telewizorów Lifestyle’owych. Choć jego przeznaczeniem nadal jest wyświetlanie filmów, seriali czy innych treści wideo, to oprócz nich służy jako świetna dekoracja pomieszczenia. Dzięki specjalnej konstrukcji prezentuje się prawie jak obraz, odpowiada za to przede wszystkim unikatowy Design Obrazu. Tryb Sztuka zmienia ekran w wyjątkową galerię z obrazami światowych mistrzów, albo z naszymi własnym zdjęciami. Samsung daje nam do dyspozycji sklep z obrazami Art Store, w którym znajdziemy 1400 obrazów i grafik. To właśnie one mogą być wyświetlane na ekranie, gdy niczego nie oglądamy.

By bardziej dostosować The frame pod siebie mamy do wyboru dwa style ramek i pięć wariantów kolorystycznych, więc z łatwością dopasujemy go do wnętrza mieszkania. Można go zamontować na ścianie, ustawić na dwóch minimalistycznych i regulowanych nóżkach, a także na Stojaku Studio, czyli na nowoczesnej sztaludze, która z pewnością przykuje wzrok gości. Samsung zminimalizował też ilość kabli, przez co o wiele łatwiej będzie uwierzyć, że The Frame to prawdziwy obraz.

Czytaj też: Czy wiecie, że w Chrome na Androidzie możecie monitorować ceny?

W trosce o ekologię dodano także kilka trybów, które pozwalają na oszczędzanie energii. Można samemu ustawić kiedy telewizor ma się wyłączyć. odpowiada za to Czujnik Trybu Sztuka, jeśli w pobliżu przez dłuższy czas nikogo nie będzie – telewizor sam wyłączy galerię. The Frame dostosowuje także jasność obrazu w zależności od jasności w pomieszczeniu, by wyświetlane dzieła sztuki i zdjęcia zawsze prezentowały się jak najlepiej.