WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Poznaliśmy datę premiery Wolfenstein: Youngblood, w którego wielu zagra za darmo

Sporo czasu minęło już od pierwszych zapowiedzi Wolfenstein: Youngblood, ale na szczęście poznaliśmy dziś datę premiery na rynku. W tego spin-offa serii, przenoszącego gracza na wiele lat do przodu w uniwersum Wolfenstein od Machine Games i Arkane Studios będzie nam dane zagrać już 26 lipca na PC, PS4, Xbox One oraz Switchu. 

Czytaj też: E3 2019 dla CD Projekt Red ma być tym najważniejszym w historii

Jak zapewne pamiętacie, Wolfenstein: Youngblood przedstawi nam historię córek głównego protagonisty z poprzednich części, umożliwiając nam grę albo w roli Jess, albo Soph. Wszystko to okraszone starym podejściem do kooperacji w nowoczesnym wykonaniu, które to zmusi nas do gry z towarzyszem.

To, czy postawimy na kumpla, czy S.I. będzie już należeć do nas, choć Bethesda promuje to pierwsze wyjście, pozwalając na zaproszenie do zabawy gracza (po kupnie wersji Deluxe), który nie nabył swojej kopii. Pewnie zadośćuczynienie za Fallout 76 (heh)… zaczyna się to wprawdzie robić nudne, ale Bethesda sama się o to prosiła!

Powyżej podrzuciłem Wam najnowszy materiał dotyczący gry, który przybliża jej fabularne zaplecze i tak naprawdę ujawnił wszystkie te informacje dotyczące premiery. To co, ktoś wybiera się na wirtualną rzeź nazistów?

Czytaj też: Bethesda murem za Valve! Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2 i Wolfenstein: Youngblood trafią na Steam

Źródło: YouTube