WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Prawdopodobne usterki Tesla Model X

Prawdopodobne usterki Tesla Model X

Tesla Model X jest kawałem świetnego samochodu, które zachwyca pod kątem technologicznych rozwiązań nie tylko w kwestii napędu, ale też masy nowinek na czele z fenomenalnymi drzwiami. Jednak z zaawansowaniem idą też problemy, a dokładniej mówiąc usterki, o których w przypadku tego właśnie samochodu rozgadał się jeden ze specjalistów.

Za sam film musimy podziękować kanałowi Rich Rebuilds, którego twórca odwiedził ostatnio wspomnianego mechanika, który zna Model X, jak własną kieszeń. Dlatego też możemy mu zaufać w kwestii najczęstszych problemów, jakie miewa ten elektryczny SUV, a tych jest niestety sporo.

Przykładowo wiedzieliście, że Model X może zacząć mieć problemy z wibracjami frontu podczas jazdy? Wszystko z powodu przepływu powietrza w słupku A, którego można wytłumić za pomocą stosownego wypełnienia… np. pianką. To jednak jedynie wierzchołek góry lodowej, na którym zdecydowanie znajduje się cały proces ustawiania wszystkiego tak, jakby dopiero co wyjechało z fabryki. Dziwnie wygląda z kolei to, że to drzwi są jednym z najbardziej podatnych na wady elementów.

Jeśli jesteście ciekawi tego, jak Model X wygląda z zupełnie innej strony, to jest to jedna z lepszych okazji, żeby rzucić na to okiem.

ŹRÓDŁO: Insideevs