WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Infiniti QX80 2021 nadszedł z nowym wyglądem

Małymi kroczkami zbliżamy się do końca chyba najbardziej osławionego roku od wielu dekad, a im bliżej niego jesteśmy, tym więcej odbywa się premier samochodów. Najnowsza dotyczy nowego Infiniti QX80 na 2021 rok modelowy.

Infiniti QX80 2021 zadebiutował z ulepszeniami w całej gamie modelowej, co ma zachęcić klientów do zakupu jeszcze większym luksusem. Ceny w USA zaczynają się teraz od 69050$, a więc wzrosły, patrząc na to, że w tym roku modelowym najtańsze QX80 66750 dolarów.

Wszystkie wersje QX80 2021 są teraz wyposażone w nową wersję systemu kamer Smart Rearview Mirror, który ma teraz średnicę 9,6 cala i wyświetlacz o wyższej rozdzielczości. Ponadto nowa kamera skierowana do tyłu zapewnia teraz kierowcy szersze pole widzenia zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Podstawowy Luxe jest wyposażony w zaktualizowany inteligentny tempomat tuż obok systemu interwencji z udziałem martwego pola, zapobiegania zjechania z pasa ruchu, asystenta kontroli odległości i przypomnienia o zapięciu pasów tylnych (via Motor1).

Czytaj też: 54 Ignite oraz 54 Inspire, czyli wydajniejsze elektryczne skutery Kumpan

Wersja Premium Select zyskała z kolei bardziej luksusowe wyposażenie wewnątrz i z zewnątrz, a najdroższe wydanie Sensory zgarnęło 22-calowe felgi, jeszcze bardziej dopracowane wnętrze i przede wszystkim hydrauliczny system kontroli ruchu nadwozia, który zapewnia płynniejszą jazdę.

Układ napędowy nowego Infinity QX80 przenosi się z poprzedniego na 2021 rok modelowy. Jego 5,6-litrowy silnik V8 generuje ciągle 400 koni mechanicznych i 560 Nm momentu obrotowego, a jedyną dostępną skrzynią biegów jest siedmiobiegowy automat z wyborem napędu na tylne lub na wszystkie koła.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News