Reklama
aplikuj.pl

Premiera iPhone 13 – kiedy, czego się spodziewać?

iphone 13, premiera

Kiedy premiera iPhone 13? Pierwsze przecieki zdradzają nam trochę szczegółów na temat smartfonów od Apple.

Premiera iPhone 12 była trochę nietypowa opóźnienia w produkcji, wydawanie danych modeli smartfona w różnych odstępach czasowych. Teraz jednak wrócimy do normalności.

Czytaj też: Znaczące ulepszenie pocisków manewrujących Tomahawk
Czytaj też:
Nvidia przedstawia kartę RTX A6000 48 GB
Czytaj też:
Sodowo-jonowe akumulatory nowej generacji z arcyważnym odkryciem

Premiera iPhone 13? Po staremu

Według pierwszych informacji, które wyciekają od Apple – premiera iPhone 13 nastąpi w tradycyjnym dla firny okresie. Nie będziemy czekali do października czy listopada, bo telefony trafią na rynek we wrześniu 2021. Amerykanie już teraz planują produkcję procesora A15 w nowej rzeczywistości.

Czytaj też: Jonsbo TB01 to ciekawy test bench
Czytaj też:
AIDA64 v6.32 ma wsparcie dla Zen 3 i RX 6000
Czytaj też:
Karty GeForce RTX 3060 w świetle nowych informacji

Wygląd iPhone 13

W tej kwestii jeszcze może się coś zmienić, ale pierwsze przecieki sugerują, iż iPhone 13 nie będzie miał żadnego portu wejścia. Ładowanie odbywać będzie się tylko i wyłącznie poprzez technologię bezprzewodową MagSafe. Któryś z nowych modeli otrzyma także cztery aparatu, które otrzymają funkcje LiDAR znanego z iPhone 12 Pro i Pro Max.

Co ciekawe, coraz częściej wspomina się o powrocie do Touch ID wbudowanego w ekran telefonu lub w przycisk włączania. Czyżby maseczki zbyt bardzo dziś utrudniały odblokowywanie smartfonów? Pamiętajmy jednak, że nie oznacza to, że Face ID jednak zniknie. Z innych ciekawostek – Apple może dodać do telefonów ekran 120Hz.