Reklama
aplikuj.pl

Zbliża się premiera nowych dodatków do gry Elekt

premiera nowych dodatków do gry Elekt, premiera dodatków do gry Elekt, Elekt

Jeśli interesujecie się polskimi grami planszowymi, to z pewnością dotarła do Was informacja o tym tytule. Czy jednak wiedzieliście, że wkrótce będzie miała miejsce premiera nowych dodatków do gry Elekt?

Premiera nowych dodatków do gry Elekt

Elekt to gra karciana dla maksymalnie czterech osób, która powstała dzięki społeczności przed kilkoma laty i doczekała się premiery już trzech dodatków. Jednak teraz, czyli na początku 2021 roku, twórcy z polskiej firmy What The Frog postanowili tchnąć w ten tytuł nowy poziom świeżości.

Czytaj też: CD Projekt Red zhakowany! Poufne dane mogą wyciec lada moment
Czytaj też: Prince of Persia Piaski Czasu opóźnione bezterminowo, a ja klaszcze
Czytaj też: Multiplayer Mass Effect Legendary Edition nie istnieje. Dlaczego?

Obecnie trwa przedsprzedaż trzech dodatków do gry (Intrygi, Artefakty, Minstrel), które wprowadzają do rozrywki nowe mechanizmy, otwierając graczy na zupełnie nieznane do tej pory strategie. To jednak nie wszystko, bo w cenie 120 zł zgarniecie dodatkowo dodatek Tsukuyumi z nowymi kartami, dodatkową kartę promocyjną i (co najciekawsze) kompendium wiedzy o grze Elekt z wariantem dla jednego gracza oraz album Echo Światów z płytą CD.

Czytaj też: Zwiastuny z Super Bowl 2021 – Falcon i Zimowy Żołnierz, Szybcy i wściekli 9 i inne
Czytaj też: Rekord Steam. Tylu Was tam jeszcze nie było. Jak to osiągnięto?
Czytaj też: Emulator PS3 działa coraz lepiej. Seria Killzone płynniejsza

Od siebie mogę tylko powiedzieć, że Elekt był dla mnie jednym z największych zaskoczeń na rynku gier karcianych i to do tego stopnia, że choć uwielbiam analogowość, nie pogardziłbym wersją cyfrową (zwłaszcza w dobie pandemii). W tych trzech dodatkach widzę z kolei ogromną dla gry szansę w myśl regrywalności i – co jak co – wiecznego życia. Zwłaszcza że What The Frog będzie organizowało po ustaniu pandemicznych obostrzeń turnieje w Elekta.