Premiera Oppo Enco Buds. Nowe słuchawki kuszą przystępną ceną

Premiera Oppo Enco Buds, nowe słuchawki kuszą przystępną ceną, Oppo Enco Buds,

Od pewnego czasu pojawiały się różne plotki na temat nowych, bezprzewodowych słuchawek firmy Oppo, które ta ma wprowadzić na rynek i rzeczywiście dziś odbyła się premiera Oppo Enco Buds.

Premiera Oppo Enco Buds za nami. Na co możemy liczyć?

Słuchawki Oppo Enco Buds zastępują na rynku model Enco W11, co było wiadome od dawna i sugerowało ich niską cenę. Są dostarczane z etui ładującym i wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC) i mogą się także pochwalić odpornością klasy IP54, czyli połączenia dosyć nietypowego, jak na tę półkę cenową, ale rzeczywistą skuteczność ANC przyjdzie nam sprawdzić dopiero w praktyce.

Czytaj też: Test Oppo Enco X. Miodne połączenie ze szczyptą dziegciu

Ponadto firma zapewniła modelowi tryb low-latency, który ma zmniejszyć opóźnienia dźwiękowe z myślą o lepszych wrażeniach m.in. podczas grania. Wspomina również o kilku funkcjach pokroju automatycznego łączenia się ze smartfonem, czy inteligentnych połączeniach telefonicznych. Wymiary etui wynoszą 67 × 40.4 × 27.2 mm, a samych słuchawek 22.2 × 19.6 × 22.7 mm.

Enco Buds posiadają baterię, która wytrzymuje ponoć do 24 godzin na jednym ładowaniu, a po stronie łączności wykorzystują Bluetooth w wersji 5.2, które zapewnia do 10 metrów zasięgu. Po stronie pokładu energii bazują na 40 mAh akumulatorkach wewnątrz siebie, które ładują się przez około dwie godziny z 400 mAh ogniwa w etui. Samo podreperowanie obu akumulatorków z zerowego poziomu naładowania zajmie dwie i pół godziny za pośrednictwem przewodu USB-C.

Czytaj też: Oppo Enco Buds kolejnymi słuchawkami TWS marki

Cena tego nowego urządzenia ma wynosić 999 THB, czyli około 120zł. Jak na razie słuchawki Oppo Enco Buds obejmują tylko rynek tajski, ale mamy nadzieję, że firma sprowadzi je również na inne rynki.