Reklama

Premiera Riders Republic opóźniona. No mówiłem, że nie pogramy w tym roku

riders republic

Premiera Riders Republic nie odbędzie się w terminie. Gra zostaje opóźniona, ale niby nie na 2022.

Kolejna premiera, która nie odbędzie się w terminie! Premiera Riders Republic została oficjalnie przesunięta na inny termin. Kiedy konkretnie? No właśnie nie do końca wiadomo.

Czytaj też: Horizon Zero Dawn w widoku FPP. Świat oczami Aloy
Czytaj też: The Callisto Protocol PS5 przestraszy padem i słuchawkami
Czytaj też: Zwiastun The Medium z aktorami pachnie mi Alan Wake

Premiera Riders Republic to kolejne opóźnienie

W 2021 roku będzie miało gier. Już teraz widać, że koronawirus znacząco wpłynął na branżę, a i premiera nowych konsol wymaga dostosowania się deweloperów do nowych maszyn. Wszystko to spowodowało, że gry które miały zadebiutować w tym roku trafią do nas w 2022, a w niektórych przypadkach, nawet w 2023 roku. Macie zatem dużo czasu na nadrabianie gier czy spróbowanie tych wszystkich tytułów z abonamentów.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red próbuje odkupić winy
Czytaj też: Lokacje Hitman 3. Będą Karpaty!
Czytaj też: Nowe Star Wars od Ubisoftu! Otwarty świat czeka na odkrycie

Do gier opóźnionych dołącza teraz Riders Republic od Ubisoftu. Premiera Riders Republic nie odbędzie się w terminie. Co dokładnie przekazano z Ubisoftu?

Zespół Riders Republic

We wrześniu zaprezentowaliśmy wam pierwsze spojrzenie na rozbudowany tryb wieloosobowy w Riders Republic. Obiecywaliśmy pełen akcji park sportów plenerowych, w którym odbywać się będą masowe wyścigi z udziałem ponad 50 graczy na konsolach nowej generacji, rozmaite aktywności i niesamowite akrobacje. Nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli przemierzać nasz tętniący życiem świat, spełniając swoje sportowe marzenia.

Dzisiaj chcemy was poinformować, że zdecydowaliśmy się przesunąć premierę gry na późniejszy termin w tym roku. Ten dodatkowy czas pozwoli naszemu zespołowi pasjonatów zapewnić jak najlepsze doznania dla graczy.
Dziękujemy za wasze wsparcie i zrozumienie. Dbajcie o siebie i szykujcie się, by wkrótce dołączyć do szalonej zabawy w Riders Republic!

Czyli jest szansa na premierę w 2021, ale trochę później. Szczerze to coś czuję, że i tak zagramy w 2022 roku.