Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – grudzień 2022

premiery gier

Ostatni miesiąc 2022 roku wciąż skrywa przed nami kilka ciekawych pozycji. Na jakie premiery gier warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution – 1 grudnia

Wasza wycieczka po nieumarłych Nowym Orleanie będzie kontynuowana w tym nowym rozdziale historii Turysty w The Walking Dead: Saints & Sinners. Ścigani przez pozornie niepowstrzymanego Topornika i stawiający czoła najnowszym dążeniom Wieży do całkowitej dominacji, odkryjcie, co łączy te nowe zagrożenia, zanim będzie za późno. Nowe twarze, miejsca, broń i sprzęt czekają na Was w drodze do ostatecznego starcia o los miasta. Czy macie to, czego potrzeba, aby to wszystko przetrwać? The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution zadebiutuje w Meta Quest Store, a w późniejszym czasie pojawi się na PCVR i PlayStation VR2.

Czytaj też: Czy to już fotorealizm w The Callisto Protocol?

Marvel’s Midnight Suns – 2 grudnia

Marvel’s Midnight Suns to wyjątkowe połączenie bogatej historii, personalizacji postaci, ich rozwoju i relacji znanych z RPG z taktyczną strategią i nową, rewolucyjną mechaniką walki opartej na kartach. Po mroczniejszej stronie uniwersum Marvela stworzysz nierozerwalne więzi z legendarnymi Superbohaterami Marvela i niebezpiecznymi nadprzyrodzonymi wojownikami, by stanąć do walki z największym zagrożeniem świata… demonicznymi siłami Lilith i starszego boga Chthona.

The Callisto Protocol – 2 grudnia

W tym opartym na narracji, ujmowanym z perspektywy trzeciej osoby horrorze surwiwalowym, którego akcja rozgrywa się w oddalonej o 300 lat przyszłości, gracz wciela się w Jacoba Lee – nieszczęśnika wtrąconego do Czarnego Żelaznego Więzienia, zakładu o zaostrzonym rygorze położonym na księżycu Jowisza, Kallisto. Gdy więźniowie zaczynają przepoczwarzać się w przerażające bestie, miejsce niewoli ogarnia chaos. Walczący o przetrwanie Jacob musi przedrzeć się do bezpiecznego schronienia, aby zbiec z zakładu, odkrywając przy okazji ponure i budzące grozę tajemnice skryte pod powierzchnią Kallisto. Jacob, w unikalny sposób łączący prowadzenie ognia z walką w przestrzeniach zamkniętych, będzie musiał zmieniać stosowaną taktykę, mierząc się z podlegającymi błyskawicznej ewolucji istotami. Przeszukując otoczenie w celu uzyskania dostępu do nowych broni, sprzętu i umiejętności, spróbuje wygrać wyścig z rosnącym zagrożeniem i uniknąć potworności Martwego Księżyca Jowisza.

Czytaj też: King Arthur Knight’s Tale przeszło prawie bez echa, a produkcja dziś radzi sobie świetnie

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion – 13 grudnia

CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION to zremasterowana wersja HD cieszącego się ogromną popularnością prequela gry FINAL FANTASY VII. Poza zupełnie nową oprawą graficzną w wysokiej rozdzielczości CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION oferuje też pełne udźwiękowienie dialogów i nowe aranżacje ścieżki dźwiękowej, dzięki którym ceniony klasyk lśni nowym blaskiem.

CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION opowiada historię Zacka Faira, młodego wojownika podziwianego przez chłopca, którego przeznaczeniem jest ocalenie świata, darzonego zaufaniem ludzi znanych jako bohaterowie legend i kochanego przez dziewczynę, w której dłoniach spoczywa los całej planety. Poznaj opowieść o marzeniach i honorze Zacka będącym dziedzictwem łączącym go z Cloudem w tej wspaniałej sadze, która przekracza granice wyznaczone przez inne remastery HD.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next-Gen – 14 grudnia

Wejdź w rolę profesjonalnego zabójcy potworów, Geralta z Rivii. Przemierzaj ogarnięte wojną Królestwa Północy idąc śladami Ciri, dziewczyny z prastarej przepowiedni, której magiczny talent może zniszczyć świat.

Darmowa aktualizacja do nowej generacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X już 14 grudnia 2022. Odkryjcie epickie przygody Geralta z Rivii wzbogacone m.in. o szereg usprawnień wizualnych i technicznych, nową dodatkową zawartość, Tryb Foto i nie tylko!