Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – październik 2022

premiery gier

No i zaczęło! Przed nami miesiące pełne premier gier wideo, które umilą Wam długie wieczory. Do końca roku wyjdzie tyle produkcji, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Koniec sezonu ogórkowego!

Overwatch 2 – 4 października

Overwatch 2 to barwna drużynowa gra akcji, w której występuje plejada potężnych bohaterów. Podróżuj po całym świecie, dołącz do drużyny i zajmuj cele w emocjonujących starciach 6 na 6. W Overwatch 2 zawsze jest coś nowego do odkrycia i przeżycia. Aktualizacje będą ukazywać się w regularnie co 9 tygodni, gwarantując więcej wrażeń i nagród do zdobycia. Rzuć się w wir walki jako zawadiacka Kiriko i odblokuj ponad 80 nowych elementów ozdobnych w sezonie 1.

Czytaj też: Recenzja The Last of Us Part 1

Dakar Desert Rally – 4 października

Dakar Desert Rally to największa gra o rajdach terenowych w historii. Przeżyj prędkość i ekscytację w największym rajdzie na świecie dzięki wachlarzowi pojazdów na licencji: motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i SSV.

Medieval Dynasty [konsole] – 6 października

W grze Medieval Dynasty wcielasz się w młodzieńca, któremu udało się uciec przed wojną i chce być jedynym panem swojego losu. Zaczynasz samotnie, nie masz wiedzy ani pieniędzy, ale z czasem opanujesz wiele dziedzin i staniesz się liderem społeczności oraz założycielem bogatej dynastii, której przeznaczeniem jest rządzić przez wiele pokoleń.

WRC Generations – 13 października

Staw czoła wyzwaniom w najbardziej rozbudowanej, realistycznej i wymagającej symulacji rajdowej, jaka kiedykolwiek powstała. Bądź w samym sercu zdarzeń i poprowadź auta WRC z sezonu 2022, w szczególności nowe modele hybrydowe.

Czytaj też: Recenzja Odrodzenie. Czy tak wygląda idealne sci-fi?

A Plague Tale: Requiem – 18 października

Wyrusz we wstrząsającą podróż po brutalnym, zapierającym dech świecie i odkryj, ile kosztuje ocalenie najbliższych w upartej walce o przetrwanie. Atakuj z ukrycia lub rozpętuj piekło za pomocą różnych broni, narzędzi i mocy nadprzyrodzonych.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope – 20 października

Niszczycielska moc Cursy rozlewa się po wszechświecie. Pragnie pochłonąć tajemnicze Iskierki —zagadkowe i potężne stworzenia, powstałe z połączenia Lum i Kórlików —a to grozi zniszczeniem wszystkiego, co tylko stanie im na drodze. Poprowadź drużynę złożoną z Mario i twoich ulubionych kórlików, by przywrócić ład we wszechświecie i ocalić Iskierki. Wyrusz w epicką podróż po tajemniczych, nieznanych i zawsze zaskakujących planetach, pełnych fascynujących mieszkańców i wciągających zadań!

Gotham Knights – 21 października

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Rozwiązuj zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta i walcz z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach.

Scorn – 21 października

Scorn to nastrojowy, pierwszoosobowy, przygodowy horror, którego akcja toczy się w koszmarnym uniwersum dziwnych form i ponurych dekoracji. Gra została zaprojektowana wokół pomysłu „wrzucenia do obcego świata”. Izolowani i zagubieni w świecie snów, odkryjecie w nielinearnej kolejności wiele połączonych regionów. Niepokojące otoczenie samo w sobie jest postacią.

Mount & Blade II: Bannerlord – 25 października

Rozbrzmiewają rogi i zlatują się kruki. Wojna domowa podzieliła imperium. Poza jego granicami powstają nowe królestwa. Chwyć miecz, przywdziej zbroję, wezwij popleczników i ruszaj do boju, by zdobyć chwałę na polach bitew Calradii. Sięgnij po władzę i stwórz nowy świat na zgliszczach starego.

Call of Duty: Modern Warfare II – 28 października

W Call of Duty: Modern Warfare II kultowi Operatorzy z grupy uderzeniowej 141 powracają, a gracze trafiają w sam środek globalnego konfliktu o niespotykanej dotąd skali. Walcz ramię w ramię ze znajomymi i weź udział we wciągających manewrach taktycznych i ściśle tajnych misjach najwyższej wagi.