Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – sierpień 2022

saints row

Witajcie w kolejnym wakacyjnym miesiącu, w którym również i deweloperzy gier wideo rozjechali się po całym świecie. Efekt? Ponownie królują tytuły niezależne, które standardowo mają w tym okresie swoje pięć minut. Oto najciekawsze premiery gier sierpnia 2022!

Hard West 2 – 4 sierpnia

Hard West 2 to podróż w głąb mroku amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Przejmij kontrolę nad bandą obdarzoną nadnaturalnymi zdolnościami i obrabuj tajemniczy Pociąg Widmo. Przechytrz wrogów sprytem i brawurą w turowej grze taktycznej na Dzikim Zachodzie, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje.

Two Point Campus – 9 sierpnia

Stwórz uniwersytet marzeń dzięki Two Point Campus, innowacyjnemu symulatorowi od twórców Two Point Hospital. Buduj, zatrudniaj personel i prowadź instytucję akademicką pełną odjechanych kursów.

Czytaj też: Recenzja Odrodzenie. Czy tak wygląda idealne sci-fi?

Marvel’s Spider-Man na PC – 12 sierpnia

Marvel’s Spider-Man Remastered opowiada oryginalną, pełną akcji historię, w której dochodzi do spotkania światów Petera Parkera i Spider-Mana. Wciel się w doświadczonego Petera Parkera i walcz z przestępczością oraz kultowymi złoczyńcami w Nowym Jorku rodem ze świata Marvela.

Way of the Hunter – 16 sierpnia

Zostań nowym właścicielem domku myśliwskiego położonego w pobliżu fantastycznych siedlisk pełnych zwierzyny. Odkrywaj ogromne, otwarte światy i poluj z wykorzystaniem fantastycznych broni. Ciesz się łowami idealnymi w samotności lub ze znajomymi w grze kooperacyjnej.

Midnight Fight Express – 23 sierpnia

Jako Babyface, były członek kryminalnego podziemia, wracasz do dawnego życia pod wpływem tajemniczego, sterowanego przez sztuczną inteligencję drona. Przed tobą niewykonalna misja: musisz przedrzeć się przez miejskie tereny, zanim nastanie świt, i razem z dronem zapobiec przejęciu miasta przez przestępców. Wystąp w brutalnym i niezwykle dynamicznym balecie zawadiaków, wykorzystując wszystkie dostępne elementy otoczenia i techniki walki ulicznej. Rozwijaj swoje umiejętności, aby przetrwać szturm armii oprychów, rzezimieszków i groźnych przestępców.

Saints Row – 23 sierpnia

Mając u boku Neenah, Kevina i Eliego będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się z Los Panteros, Idolami i Marshallami, budując swoje imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście. W końcu Saints Row to historia początkującego przedsiębiorstwa, które stawia pierwsze kroki w przestępczym świecie. Poznaj największy i najlepszy jak dotąd otwarty świat Saints Row. W rozległym i wyjątkowym Santo Ileso doświadczysz różnorodności dzikich i ekscytujących zadań pobocznych, przestępczych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których poprowadzisz samochód, chwycisz za broń i poszybujesz w specjalnym kombinezonie.

Czytaj też: Grałem w nowe Saints Row. To tytuł na miarę naszych coraz bardziej szalonych czasów

F1 Manager 2022 – 30 sierpnia

Zapisz się na kartach historii wyścigów Formula 1 w oficjalnej, licencjonowanej grze F1 Manager 2022. Zostań szefem wybranego zespołu konstruktorów i wybierz skład kierowców oraz personelu na sezon 2022. Dzięki pełnej licencji F1 i niezwykle wiernej prezentacji, F1 Manager 2022 to więcej niż gra – to przeżycie udziału wyścigach.

Destroy All Humans! 2: Reprobed – 30 sierpnia

Crypto powraca z licencją na sondowanie. Obcy najeźdźca wrócił w odlotowej formie. Poczuj psychodelię swingujących lat 60. i weź odwet na KGB za wysadzenie twojego statku-matki. Będziesz zmuszony zawierać sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection – 30 sierpnia

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection łączy trzynaście klasycznych gier TMNT ze stajni Konami w jeden niesamowity zestaw:

 • Teenage Mutant Ninja Turtles
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time
 • Teenage Mutant Ninja Turtles (N)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game
 • Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters
 • Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan
 • Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers
 • Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue