Reklama
aplikuj.pl

„Kłamca!” Gracze wprost na temat słów prezesa Take-Two o GTA The Trilogy

gta the trilogy

Od premiery GTA The Trilogy minęły już dwa miesiące. Wielu graczy czeka na kolejne aktualizacje zestawu trzech gier, a tymczasem prezes Take-Two udaje, że problemu nie ma.

GTA The Trilogy niespatchowane

Jaka jest sytuacja GTA The Trilogy? Tytuł zadebiutował w listopadzie 2021 i gracze do tej pory czekają na nowe aktualizacje. Po kilku szybkich, dużych łatkach wykonanych przez deweloperów portu oraz Rockstar Games, nastąpiła przerwa w naprawianiu tytułu. Zaskoczyło to wielu graczy, którzy dalej czekają na zmiany w grze, ponieważ jeszcze trochę błędów zostało.

Czytaj też: Microsoft organizuje przejęcie Activision-Blizzard za 70 miliardów

Tymczasem Rockstar milczy na temat dalszych łatek. Firma jakby udaje, że temat nie istnieje, ponieważ nawet nie doczekaliśmy się komentarza na temat tego, dlaczego pudełkowe wydanie GTA The Trilogy na konsole Xbox zawiera wydanie tych produkcji na Xbox One oraz Xbox Series, a wersja na konsole PlayStation to tylko i wyłącznie wydanie gry na PlayStation 4?

Prezes Take-Two uważa temat GTA The Trilogy za zakończony?

Szokujący dla graczy wywiad udzielił prezes Take-Two, który odpowiadając na pytania CNBC na temat gry, zdaje się kompletnie nie wiedzieć, w jakim stanie jest produkcja. Od Straussa Zelnicka gracze dowiedzieli się bowiem, że GTA The Trilogy miało jeden problem, który został naprawiony!

Liar! from GTA

Zapewne prezes Take-Two odnosi się tutaj do sytuacji, w której GTA The Trilogy zniknęło z cyfrowych sklepów, ponieważ w plikach gry znajdowały się dane, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Co jednak z całą masą innych problemów gry które od tamtej pory naprawiono i kolejnym zestawie zgłoszeń graczy? Temat jakby nie istniał. Take-Two jest zadowolone z wyniku remastera i tyle.

Kiedy jakakolwiek komunikacja na temat GTA The Trilogy?

Czy możemy jeszcze liczyć na jakieś aktualizacje GTA The Trilogy? Wydaje się, że jeszcze jest na to szansa, ponieważ plan dotyczący GTA The Trilogy zakłada, że tytuły trafią też na smartfony i tablety. Produkcje mają być dostępne na iOS oraz Androida i zapewne prace nad nimi jeszcze trwają.

Czytaj też: Sony nurkuje na giełdzie. Kogo również może przejąć firma?

Zdaje się zatem, że być może doczekamy się jakiejś dużej aktualizacji gier, gdy powstanie już ich wersja na małe ekrany. Z drugiej strony – patrząc na ostatnie wpadki Rockstara można stracić nadzieję, że cokolwiek zostanie poprawione.