WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Produkcja Strażników Galaktyki 3 ruszy w przyszłym roku?

Decyzja Disneya o zwolnieniu Jamesa Gunna spowodowała przesunięcie w harmonogramie marvelowskich produkcji. Pierwotnie według informacji Strażnicy Galaktyki 3 mieli pojawić się w kinach w 2020 roku. Jak wiemy, raczej do tego nie dojdzie. Na szczęście Disney i Gunn naprawili swoje stosunki i reżyser będzie mógł zrealizować swój kosmiczny projekt.

Czytaj też: Emocjonalny zwiastun Detektywa Pikachu od Ryana Reynoldsa

Kiedy możemy spodziewać się nowych Strażników?

Zanim Disney postanowił przyjąć Gunna z powrotem,  został już zaangażowany w prace nad The Suicide Squad. Zdjęcia do tego filmu mają planowo zakończyć się jesienią tego roku. Możliwe więc, że w tym czasie Strażnicy Galaktyki 3 będą już w pre-produkcji. Gdy film DC przeniesie się do postprodukcji, Gunn rozpocznie zdjęcia do Strażników. Jest to prawdopodobne rozwiązanie, choć na pewno bardzo wyczerpujące dla reżysera. Disney musi uszanować jego wcześniejsze zobowiązania i podporządkować im swoje plany.

Avengers: Endgame bije rekordy kasowe w kinach na całym świecie. Przed nami jeszcze Spider-Man: Far From Home, który zamknie trzecią fazę MCU. Na razie wiemy, że Marvel tworzy film o Czarnej Wdowie, a także wprowadzi nowych bohaterów w The Eternals. Strażnicy Galaktyki 3 są na razie ostatnią ze znanych nam produkcji, które w najbliższym czasie mają powstać. Na razie za wcześnie mówić o jego premierze, gdyż Gunn ma bardzo napięty harmonogram pracy.

Produkcja Strażników Galaktyki 3 ruszy w przyszłym roku?

Premiera The Suicide Squad zaplanowana jest na 6 sierpnia 2021 roku. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że produkcja Strażników Galaktyki 3 ruszy w przyszłym roku. Na razie nie mamy żadnych konkretów na ten temat. Nie wiadomo również, czy w obsadzie faktycznie zobaczymy Thora. Pod koniec Avengers: Endgame wsiada na pokład ich statku nazywając ekipę „Asgardians of the Galaxy”. Fani liczą, że teraz Bóg Piorunów rozpocznie swoją karierę obrońcy na innych planetach. Mają również nadzieję, że zaproponowana przez niego nazwa będzie oficjalnym tytułem filmu. Cóż, pozostaje tylko czekać na jakiekolwiek konkrety ze strony Gunna i Disneya.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

Źródło: Collider