Reklama

Produkcja Xbox Series X jest w odpowiednim miejscu

xbox series x, microsoft xbox, xbox series x

Microsoft dalej promuje swoją konsolę. Tym razem Phil Spencer dotarł nawet do CNBC.

Co nowego wiemy o Xbox Series X? Tym razem nie poznaliśmy żadnych wieści na temat poszczególnych elementów składowych konsoli, ale za to wiemy co nieco o produkcji sprzętu oraz gier.

Phil Spencer w wywiadzie dla CNBC tłumaczył jak aktualnie wygląda rynek gier. Przedstawił on sytuację wielu deweloperów, którzy tuż przez startem nowej generacji konsol musieli zwolnić prace. To co jednak najciekawsze z wywiadu to informacje o stanie produkcji Xbox Series X oraz gier na tę platformę.

Czytaj też: Osoba, która zdradziła fabułę The Last of Us Part 2 zidentyfikowana

Spencer przyznał, że, o dziwo, produkcja Xboxa przebiega bardzo sprawnie. Mimo koronawirusa, nie występują żadne opóźnienia i Xbox Series X znajduje się w tym momencie gdzie myślano, że będzie wiele miesięcy temu planując poszczególne etapy tworzenia konsoli.

Jak wygląda sytuacja z grami? Tutaj przedstawiciel Xboxa był bardzo szczery. Wprost przyznał on, że wiele firm musiało przenieść się do domu, a w związku z tym pojawia się wiele niewiadomych. Czy deweloperzy zdążą z grami? Kiedy będą chcieli wydać swoje produkcje skoro największe hity wyjdą obok siebie? Jedno jest pewne – będzie w co grać, jak to wszystko wyjdzie pod koniec 2020 i początku 2021.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News