WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Zdjęcia szpiegowskie nowej Hondy Civic Type R

Honda zapewniła swojemu modelowi Civic Type R odświeżenie na rok 2020, ale już teraz pracuje nad kolejnym wydaniem tego samochodu. Potwierdzają to nowe zdjęcia szpiegowskie (via Motor1).

W ostatnim odświeżeniu Honda ograniczyła wizualne poprawki do minimum, a najważniejsze zmiany upchnęła w miejscach, które nie widzimy – zwłaszcza zawieszenia. W nowym wydaniu Civic Type R pokazuje się nam w naprawdę ciężkim kamuflażu i elementach okładziny, ale i tak model ten nie ukrył się przed dociekliwymi.

Trudno bowiem nie dostrzec pod ukryciem niezaprzeczalnie podobnego kształtu nadwozia, czy masywnego skrzydła na tyle z nowym projektem. Maska z kolei wygląda na nieco przedłużoną, ale jako że znajduje się tam mnóstwo kamuflażu, jest to raczej przejaw zupełnie nowej maski i konsoli przedniej.

Źródło uważa, że ten pojazd testowy może być częścią wysiłków firmy w imię elektryfikacji swojej oferty w Europie. Przed trzema latami poinformowała o swoich elektrycznych ambicjach, twierdząc, że Type R również takie traktowanie nie ominie.

Czytaj też: Audi RS Q8 rozbrzmiewa rykiem demona bez filtra cząstek stałych

Jest jednak ciągle o wiele za wcześnie, aby określić, czy następny Civic Type R będzie całkowicie elektryczny, czy też będzie oferował hybrydowy napęd.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News