Prototyp nowego Forda F-150 nagrany z nową maskownicą

Ford F-150 2020, prototyp Ford F150, Ford F-150 nowej generacji, nowy Ford F-150

Interesują Was pickupy? Jeśli tak, to zapewne czekacie na premierę nowego Forda F-150, która odbędzie się już 25 czerwca, ale przed tym dniem rzućcie okiem na prototyp tego samochodu do zadań specjalnych.

Datę premiery już oficjalnie potwierdzono, a ta nowa wersja najlepiej sprzedającego się pojazdu amerykańskiego od dziesięcioleci jest często widywana na publicznych ulicach. Co nowego dostrzeżemy w tym zakamuflowanym Fordzie F-150 nowej generacji?

Poniższy film wylądował u nas za sprawą kanału Fast Lane Truck na YouTube i dotyczy przedprodukcyjnego F-150 na drogach publicznych w Kolorado. Kształt jego nadwozia jest zapewne albo na ostatniej prostej, albo przyjął już finalny kształt. Cienki kamuflaż nie dotyczy przy tym przedniej konsoli, dzięki czemu możemy przyjrzeć się jego kratce chłodnicy.

Z tego, co widzimy, ten samochód testowy wykorzystuje zupełnie nowy kształt maskownicy, który jest odmienny zarówno od wcześniej widzianych prostych konstrukcji, jak i unikalnego wzoru w wydaniu Platinium. W gruncie rzeczy jednak, to ciągle stary, dobry i standardowy F-150.

Ten pickup zostanie wprowadzony na rynek z czterema silnikami: 3,3 litrowym V8 o mocy 290 koni mechanicznych, 325-konnym EcoBoost V6 o pojemności 2,7 litra, 3,5-litrowym EcoBoost V6 o mocy 375 KM oraz najpojemniejszym, bo 5-litrowym V8 (via Motor1).

Czytaj też: Plujące ogniem modele McLaren 650S i MP4 z wydechem od Zacoe

Kwestia silników nie została jeszcze potwierdzona, jak zresztą to, że Ford zapewni nowej generacji F-150 bezprzewodowe aktualizacje i generator do zasilania urządzeń w terenie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News