WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Prototypy BMW 2 nowej generacji dostrzeżone w Alpach

Prototypy BMW 2 nowej generacji dostrzeżone w Alpach

BMW to nie tylko X7, czy M5, ale również coś znacznie mniejszego. Teraz firma z Bawarii zabrała flotę prototypów crossoverów serii 2 nowej generacji na testy w Alpach.

BMW określa swoje crossovery serii 2 mianem Active Series Tourer, których wnętrza możemy obejrzeć na poniższych fotkach szpiegowskich. Należy jednak pamiętać, że te modele są dalekie od specyfikacji produkcyjnych.

Wewnątrz trudno przegapić parę ekranów cyfrowych, z których ten środkowy jest nieco przechylony w stronę kierowcy. Szereg drutów, przewodów i niedoróbek jednoznacznie z kolei sugeruje to, jak daleka droga zieli BMW 2 do finalnej wersji.

Co do praktycznie absolutnego braku analogowych przycisków powinniśmy być jednak pewni, a więc minimalizm wnętrza będzie dla BMW celem.

Czytaj też: Jeszcze szybsza wersja Ferrari 812 Superfast na zdjęciach szpiegowskich

Jeśli z kolei o nadwozie mowa, te nowe prototypy BMW 2 ciągle zdobi ta sama ilość kamuflażu, co przed sześcioma miesiącami. Przednia konsola i kratka ciągle są solidne ukryte, tylne światła to najprostsze zastępcze elementy, które z pewnością wypadną z projektu, ale na szczęście sama linia nadwozia jest łatwa w ocenieniu.

Jak sugerują różnice między prototypami, BMW najpewniej testuje obecnie dwie wersje swojej serii 2. Słusznie, ponieważ te modele będą całkowicie nową generacją, która przyjmie hybrydowe układy napędowe, jak i stricte spalinowe. Premiera? Zapewne w 2021 roku przez pandemię.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News