Reklama

Dwa nowe Jaguary na zdjęciach szpiegowskich

Jaguar XF, XF 2021, prototyp Jaguara XF, Jaguar XF zdjęcia

Zgodnie z oczekiwaniami, Jaguar nieustannie rozwija swoje nadchodzące odświeżenia modelu XF Sportbrake i XF L, co udowadniają kolejne zestawy zdjęć prototypów.

Niestety podobnie jak wszystkie wcześniejsze zdjęcia szpiegowskie, tutejsze prototypy nadal dzierżą całe mnóstwo kamuflażu od linii okien w dół, zaciemniając wiele zmian, których się spodziewamy. Jednak na wiele nie liczymy, bo to tylko odświeżenie, więc celujemy w elementy odświeżenia, zmodyfikowane przednie i tylne zderzaki oraz poprawę wyglądu maskownicy na przodzie.

Plotki sugerują przy tym, że Jaguar przeprowadzi gruntowny remont kabiny, podnosząc poziom jej jakości oraz luksusu. postrzeganą jakość i luksus. Warto przy tym przypomnieć, że Jaguar XF L, który zachowa rozstaw osi obecnego samochodu, będzie dostępny tylko na rynek chiński (via Motor1).

Kiedy z kolei trafi do nas widoczny na zdjęciach zaktualizowany XF, powinien być wyposażony w zaktualizowane silniki diesla, które będą spełniać zaostrzone europejskie przepisy dotyczące emisji do 2021 rok. Szczegóły dotyczące innych układów napędowych pozostają tajemnicą.

Czytaj też: Jak BMW uświęciło wyprodukowanie 5 milionów samochodów w USA?

Nie jest jasne, czy obecne układy napędowe XF pozostaną niezmienione, czy też Jaguar spróbuje dopasować do oferty np. nowo opracowany 3-litrowy silnik rzędowy z sześcioma cylindrami. Co ważne Jaguar XF 2021 we wszystkich wariantach nadwozia powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, zanim trafi do sprzedaży na początku następnego.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News