WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Obejrzyj szereg prototypów nowych samochodów na Nurburgring

Na torze Nurburgring producenci od lat testują swoje nowe samochody, aby przygotować je na trudy codziennej eksploatacji. Rzućcie więc okiem na poniższy materiał, który uwiecznia szereg nadchodzących modeli.

Tor Nordschleife o długości ponad 20 kilometrów jest bardzo wymagająca i to nie tylko z punktu widzenia szybkości i wydajności, ale także pod względem prowadzenia, wygody i wytrzymałości. Poddając pojazdy testom w tym miejscu, producenci mogą testować poszczególne elementy znacznie szybciej, niż przy jeździe na ulicach publicznych.

Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy prototyp nadchodzącego samochodu od firmy z Europy tam właśnie ląduje. Prędzej czy później. Dlatego właśnie motoryzacyjny fotografowie szpiegowscy tak chętnie tam zaglądają i dlatego właśnie powyżej możecie obejrzeć ponad 14 minut testów szeregu prototypów.

Czytaj też: Popularność elektrycznych samochodów może wzrosnąć przez pandemię

W grę wchodzą głównie samochody niemieckich cacek. Nie zabrakło więc nowego modelu Mercedes-AMG GT Black Serie, BMW M3 i M4 nowej generacji, Audi RS3, czy VW Golfa R. W przypadku pozostałych marek swoje kilka sekund zaliczył Jaguar F-Pace SVR, Hyundai Kona N, a także Genesis GV70.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News