Reklama

Przerażający Żelazny Tron na nowym plakacie

Przerażający Żelazny Tron na nowym plakacie

Zapowiedzi finałowego sezonu Gry o Tron stają się coraz bardziej niepokojące. Zdecydowanie nie wróżą one najlepiej bohaterom serialu. Żelazny Tron na nowym plakacie składa się właśnie z ich ciał. Zobaczcie sami!

Czytaj też: Zobaczcie zdjęcia z planu Morbiusa

Za niecałe dwa tygodnie odbędzie się premiera pierwszego odcinka finałowego sezonu Gry o Tron. Nocny Król jest już za Murem, a większość mieszkańców Westeros zebrała się, by stawić czoła Białym Wędrowcom i ich armii nieumarłych.

Najnowszy zwiastun, Aftermath, przedstawiał opuszczone po bitwie Winterfell. Na zasypanych śniegiem krużgankach i dziedzińcu mogliśmy zauważyć porzucone przedmioty, tak charakterystyczne dla wielu bohaterów.

HBO postanowiło na tym nie poprzestawać i dorzuciło plakat, na którym widzimy charakterystyczny kształt Żelaznego Tronu. Tym razem nie jest on wykonany z mieczy, a z zamrożonych ciał i broni bohaterów serialu.

Przerażający Żelazny Tron na nowym plakacie

Choć nigdzie nie widzimy krwi, to trzeba przyznać, że Żelazny Tron na nowym plakacie prezentuje się przerażająco. Przypomina również co Biali Wędrowcy robią z trupami w Grze o Tron. Na samym początku serialu członek Nocnej Straży natknął się na zwłoki mieszkańców wioski ułożone w dziwny wzór. Kilka sezonów później, Jon Snow i Mance Rayder odkryli inny „obraz” stworzony tym razem nie tylko z ludzkich, ale i końskich zewłoków. Całość ułożona była w ogromną spiralę. Nigdy jednak nie dowiedzieliśmy się, dlaczego Biali Wędrowcy postępują w ten sposób.

Pamiętajmy jednak, że taki marketing o niczym nie świadczy. Na pewno czekają nas dramatyczne wydarzenia, ale raczej HBO nie sugerowałoby wprost danego zakończenia. Lepiej więc się nie zamartwiać, zwłaszcza, że już niedługo dowiemy się prawdy.

Premiera pierwszego odcinka 8. Sezonu Gry o Tron już 15 kwietnia.

Czytaj też: Nowy plakat i rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności

Źródło: cbr.com