Reklama

PS4 znowu porzucone! Test Drive Unlimited Solar Crown się zmienia

test drive unlimited solar crown

Test Drive Unlimited Solar Crown nie pojawi się w wyznaczonym wcześniej terminie. Tytuł dostępny będzie dopiero za rok i na mniejszej liczbie urządzeń.

Nowe informacje o Test Drive Unlimited Solar Crown

Deweloperzy odpowiedzialni za Test Drive Unlimited Solar Crown rozpoczynają częstsze informowanie o grze. Wokół tytułu było dość cicho, a premiera odbyć się miała już 22 września tego roku. Tak się jednak nie stanie i tytuł został opóźniony na 2023 roku, bez podawania konkretnego terminu wydania. Powód? Deweloperzy chcą w spokoju pracować nad tytułem, aby być pewnym, że dostarczą dopracowaną grę.

Czytaj też: Techland z nową grą! Firma szuka deweloperów

Co znajdziemy w Test Drive Unlimited Solar Crown, dzięki przywiązaniu do detali? Deweloperzy opowiadają o grze, w której ściganie się jest tylko elementem całej produkcji. Test Drive Unlimited Solar Crown to życie w luksusie, gdzie będziemy cieszyli się z takich chwil, jak powolna jazda luskusowym samochodem po Hong Kongu w nocy, słuchając deszczu, po tym jak opuścimy szyby w pojeździe. Produkcja ma oddać graczom do zabawy Hongkong w skali 1:1, więc dostaniemy 550 kilometrów dróg.

Deweloperzy ujawnili, że w Test Drive Unlimited Solar Crown pojawiają się dwa klany, do których będziemy mogli wstąpić. Streets mają swoją siedzibę w starym budynku przerobionym na klub nocny. Druga ekipa, Sharps, wybrała za to szczyt wieżowca. Obie ekipy zaoferują inne misje do wykonania, a każda z nich posiadać będzie dodatkowe pokoje dla VIPów, którzy będą mogli do nich wejść po potwierdzeniu swojej wartości.

Test Drive Unlimited Solar Crown nie na PS4 i XONE

Test Drive Unlimited Solar Crown nie pojawi się w 2022 roku, ale to nie jedyna ważna informacja. Produkcja nie będzie również dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One. Deweloperzy chcą zmaksymalizować jakość gry, a co za tym idzie, porzucić sprzęty z 2013 roku. Na pewno znacząco wpłynie to na działanie i wygląd gry na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Czytaj też: Arma Reforger na konsole. Tytuł wygląda rewelacyjnie!

Ograniczeniami gier poprzedniej generacji też nie przejmują się już twórcy Gotham Knights, którzy niedawno ogłosili swoje plany wobec produkcji. Również i w przygodzie Warner Bros. nie zagramy na poprzedniej generacji sprzętowej. W końcu! W końcu PS5 i XS pokażą co potrafią!