Reklama
aplikuj.pl

PS5 w magazynach. Widzicie swój egzemplarz?

ps5 magazyny

Już niedługo zagramy na konsolach nowej generacji. Xbox Series X i PlayStation 5 w tym miesiącu zawalczą o serca klientów.

Jakiś czas temu siec obiegły zdjęcia Xbox Series X w magazynach. Potem mogliśmy zobaczyć, że i Xbox Series S znalazły się w miejscach, z których ruszą już do klientów. Teraz wiemy już, że Sony dostarczyło PS5.

Czytaj też: Wiedźmin 3 na Xbox Series X ładuje się tak szybko, że nie ma ekranu ładowania!
Czytaj też: Wyciek w Cryteku! Crysis Next, VR, Ryse 2 i inne
Czytaj też: PSVR nie skorzysta z mocy PS5. Co to Sony wymyśliło?

PS5 już tak blisko…

PS5 sprzedało się już zapewne teraz kilka milionów sztuk. Sony mogłoby zarobić jeszcze więcej, bo chętnych na pre-order jest masa, ale Japończycy po prostu nie wyrabiają z produkcją. To co jednak zdążyli stworzyć – już jest dostępne. Poniższe nagranie pochodzi z jednego z magazynów i widać, że Sony na premierę jest gotowe. Być może któraś z tych konsol to Wasz model?

Czytaj też: Gry, które zasługują na nextgenowy upgrade, a nie update
Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla bez natywnego 4K na PS5. Ubisoft znowu komplikuje
Czytaj też: Ładowanie GTA 5 – 5 sekund. Spider-Man Miles Morales – 2 sekundy. Musicie to zobaczyć

…a jednak tak daleko

Choć nextgeny pojawią się w tym miesiącu to jednak jeszcze trzeba trochę poczekać. Szybko zagramy na Xbox Series X, który w Polsce będzie dostępny od 10 listopada (wcale nie liczę na niespodziankę w postaci dostawy 9 listopada, wcale). PlayStation 5 zadebiutuje w naszym kraju nie 12 listopada jak w USA, ale dopiero 19 listopada. To już jednak ten miesiąc!